Běh upřímných srdcí

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Kokeš Matyáš 209 2007 Elba DDM Ústí nad Labem M10 1 00:04:02,9
2 2 Szabó František 238 2007 M10 1 00:04:04,9
3 1 Košťálová Kristýna 236 2007 AC Ústí nad Labem Z10 1 00:04:05,1
4 3 Jelínků Alex 248 2002 M10 1 00:04:06,6
5 2 Srbová Lucie 221 2007 Dolní Kralovice Z10 1 00:04:11,4
6 3 Henemanová Marie 206 2007 Blažejovice Z10 1 00:04:34,1
7 4 Košťál David 235 1976 M10 1 00:04:36,1
8 5 Bauer Tobiáš 201 2010 Baueráci Teplice M10 1 00:04:36,1
9 4 Zudová Petra 229 2010 Ústí nad Labem Z10 1 00:04:41,9
10 6 Škoda Lukáš 240 2009 M10 1 00:05:03,9
11 1 Škoda Jan 239 2012 M9 1 00:05:09,4
12 1 Szabó Zuzka 237 2011 Z9 1 00:05:15,9
13 2 Procházka Adam 218 2012 Dubí M9 1 00:05:29,4
14 3 Bauer Kryštof 202 2014 Baueráci Teplice M9 1 00:05:30,9
15 5 Kudrnová Anežka 247 2010 KUKU Z10 1 00:05:56,1
16 7 Kožmín Adam 241 2006 M10 1 00:06:00,1
17 8 Vidovič Ilja 225 1958 Edgewell M10 1 00:06:04,6
18 2 Pilařová Martina 217 2013 Aeskulab Ústí nad Labem Z9 1 00:06:05,9
19 6 Radová Markéta 231 2010 Neoni Z10 1 00:06:06,4
20 3 Němcová Dora 243 2013 Z9 1 00:06:08,1
21 9 Rada Rudolf 232 1979 Neoni M10 1 00:06:08,6
22 10 Přeučil Michal 234 1990 M10 1 00:06:21,1
23 4 Přeučil Daniel 233 2015 M9 1 00:06:21,1
24 7 Kudrnova Eliška 212 2009 Ku Ústí nad Labem Z10 1 00:06:30,6
25 4 Kovaříková Edita 210 2018 Kovaříci Louny Z9 1 00:06:51,6
26 5 Tichá Rozalie 223 2014 Ticháčci Stradonice Z9 1 00:06:52,1
27 8 Zelenková Jana 228 1963 Edgewell Z10 1 00:07:07,4
28 6 Laube Viktorie 242 2014 Z9 1 00:07:08,6
29 7 Zemanová Ema 249 2015 Rozběháme Ústí Z9 1 00:07:16,9
30 9 Olejníková Viktorie 230 2010 Neoni Z10 1 00:07:59,1
31 8 Rikk Sofia 219 2018 Ústí nad Labem Z9 1 00:09:15,6
32 9 Tichá Meda 222 2019 Ticháčci Stradonice Z9 1 00:09:25,4
33 5 Tichý Jan 224 2016 Ticháčci Stradonice M9 1 00:09:26,4
34 10 Horváthová Pauzenová Jitka 245 1990 Z10 1 00:12:17,4
35 11 Pekár Josef 246 1983 M10 1 00:12:20,9
36 11 Blechová Alena 203 1992 Mršiny Žatec Z10 0 00:00:00,0
37 10 Drábková Amálie 205 2014 Predator Workout Ústí nad Labem Chabařovice Z9 0 00:00:00,0
38 6 Drábek Denis 204 2016 Predator Workout Ústí nad Labem Chabařovice M9 0 00:00:00,0
39 11 Volejníková Nela 226 2015 Ústí nad Labem Z9 0 00:00:00,0
40 12 Laubova Nela 215 2009 Velké Březno Z10 0 00:00:00,0
41 12 Latínová Mia 214 2016 Ústí nad Labem Z9 0 00:00:00,0
42 13 Orosova Douchova Eva 216 1983 Usti nad Labem Z10 0 00:00:00,0
43 12 Ipser Adam 207 2008 Usti nad Labem M10 0 00:00:00,0
44 7 Kugler Teodor 213 2012 Usti nad Labem M9 0 00:00:00,0
45 14 Wilhelmová Kateřina Wilhelmová 227 1984 Usti nad Labem Z10 0 00:00:00,0
46 15 Sailerová Kateřina 220 1975 0 Ustí nad Labem Z10 0 00:00:00,0
47 16 Kršková Soňa 211 1982 NF Upřímné srdce Roudníky Z10 0 00:00:00,0
48 17 Kastlová Romana 208 1970 Edgewell Z10 0 00:00:00,0
49 13 Horváthová Ema 244 2011 Z9 0 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO