Běh na konec prázdnin

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Zuda Petr 1 1984 Ústí nad Labem M 1 00:16:33,0
2 2 Růžička Štěpán 3 1998 OOB Lokomotiva Teplice M 1 00:17:30,5
3 3 Vlček Jiří 2 1973 Vitasport M 1 00:17:32,2
4 4 Eliáš Lukáš 67 1980 BK Běkodo Teplice M 1 00:17:54,2
5 5 Vaníček Jan 4 1997 STG Česká Lípa M 1 00:18:23,4
6 6 Vlk Josef 55 2000 M 1 00:19:09,7
7 7 Svoboda Miroslav 6 1971 Komastav DS M 1 00:19:19,2
8 8 Pršala Pavel 5 1977 RuBik M 1 00:19:19,9
9 9 Jančovič Milan 8 1982 Povrly M 1 00:19:28,0
10 10 Pašek Ondřej 10 1986 Tisá M 1 00:19:43,7
11 11 Novák Radek 19 1991 #věřit RN20 M 1 00:19:57,9
12 12 Spilka Václav 9 1994 M 1 00:20:26,6
13 1 Sobecká Jarmila 7 1977 USK Provod Z 1 00:20:38,3
14 2 Focke Nikola 14 1991 Tatranská strela Z 1 00:20:41,1
15 13 Kolátor Petr 53 1994 M 1 00:20:53,1
16 14 Knobloch Josef 20 1989 M 1 00:20:54,8
17 15 Hruška Miloš 17 1970 MHUL M 1 00:21:11,3
18 16 Tříska Jan 29 1986 EC Lokomotiva Mumie M 1 00:21:12,6
19 17 Křeček Tomáš 23 1988 Klub Kilo M 1 00:21:13,5
20 18 Kilian Juraj 12 1965 Lentilky M 1 00:21:33,3
21 19 Novák Luboš 22 1979 Už tam budeeem?! M 1 00:21:36,0
22 20 Tauche Miloslav 24 1981 M 1 00:21:43,3
23 3 Molnárová Kateřina 68 1976 F-C Atletika Kadaň Z 1 00:22:23,8
24 21 Pršala Tomáš 16 2004 RuBik M 1 00:22:36,8
25 4 Rupertová Alena 63 1967 Z 1 00:22:44,3
26 22 Hlatký Vojtěch 13 2006 M 1 00:22:59,5
27 23 Dochvát Martin 58 1990 M 1 00:23:06,3
28 24 Malý Daniel 65 1997 STG Česká Lípa M 1 00:23:09,3
29 25 Rybáček Jaroslav 15 1976 trenovanibehu.cz M 1 00:23:10,1
30 26 Jehlička Jiří 21 1971 JEHLA team M 1 00:23:32,6
31 5 Tříšková Marie 28 1976 Trenovanibehu.cz Z 1 00:24:04,3
32 27 Řezníček Petr 31 1983 STS Chvojkovice-Brod M 1 00:24:19,3
33 6 Sobecká Kateřina 25 2007 USK PROVOD Ústí nad Labem Z 1 00:25:32,1
34 7 Černá Romana 30 1977 Z 1 00:25:32,3
35 28 Sequens Petr 61 1994 M 1 00:25:36,3
36 29 Škach Tomáš 36 2006 KONKORDIA Děčín M 1 00:25:36,8
37 30 Rupert Tomáš 62 1967 M 1 00:26:34,8
38 8 Fiklíková Petra 40 1970 Z 1 00:26:38,1
39 9 Přibylová Erika 38 1966 KONKORDIA Děčín Z 1 00:26:46,8
40 10 Řádková Lucie 34 1987 Z 1 00:26:51,6
41 11 Ušalová Pavlína 51 1983 Z 1 00:26:51,9
42 12 Gruntova Dana 45 1984 Z 1 00:28:05,6
43 13 Ullrichová Lenka 60 1986 Z 1 00:28:30,8
44 14 Langrova Valerie 54 1997 Z 1 00:28:39,6
45 31 Ušala Martin 52 1980 M 1 00:29:21,8
46 15 Hlatká Kateřina 33 1979 Z 1 00:29:56,3
47 16 Ptáčková Jana 41 1980 Už tam budeeem?! Z 1 00:33:22,1
48 17 Gruntova Nela 35 2006 Z 1 00:33:37,3
49 18 Wagnerová Nathalie 39 1991 Za Ústí krásnější Z 1 00:34:37,1
50 19 Paurová Jana 47 1976 Z 1 00:35:21,9
51 32 Paur Michal 46 1977 M 1 00:35:22,2
52 20 Masorsičová Vendulka 48 1968 Střížák Z 1 00:35:56,6
53 21 Jakubcova Hana 57 1981 Z 1 00:35:59,8
54 22 Vostřelová Dana 42 1963 Z 1 00:35:59,9
55 23 Wagnerová Nicole 43 1986 Za Ústí krásnější Z 1 00:38:57,8
56 24 Wagnerová Liana 44 1965 Za Ústí krásnější Z 1 00:39:26,8
57 33 Růžička Pavel 26 1966 Český běžecký klub M 0 00:00:00,0
58 34 Přibyl Luboš 37 1966 KONKORDIA Děčín M 0 00:00:00,0
59 35 Vacek Michal 18 1974 KONKORDIA Děčín M 0 00:00:00,0
60 36 Masorsič Jiří 11 1963 Střížák M 0 00:00:00,0
61 25 Blechová Alena 49 1992 Mršiny Z 0 00:00:00,0
62 37 Živec Petr 50 1977 Rozběhame Most M 0 00:00:00,0
63 26 Schwarzbachová Lenka 56 1994 Z 0 00:00:00,0
64 27 Kolářová Kateřina 32 1978 Z 0 00:00:00,0
65 38 Ullrich Jan 59 1984 M 0 00:00:00,0
66 28 Rupertová Anežka 64 2004 Z 0 00:00:00,0
67 39 Ženíšek Radek 27 1976 Atletika Doksy M 0 00:00:00,0
68 29 Karičková Marcela 66 1981 Z 0 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO