Okolo Hlubáku

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Poledník Michal 638 1989 Canicross Beskydy M 1 00:17:30,0
2 2 Mocek Tomáš 642 1979 Pardubice M 1 00:18:29,5
3 3 Lukášek Vincent 573 1998 BULOWAAH M 1 00:18:34,7
4 1 Nováková Lada 575 1993 AK Olymp Brno Z 1 00:18:37,2
5 4 Lněnička Jan 572 1994 UHK M 1 00:19:42,7
6 5 Koníček Filip 621 1986 SRTG Rychnov nad Kněžnou M 1 00:20:01,9
7 6 Kubias David 1548 1979 Pardubice M 1 00:20:09,0
8 7 Nečesaný Michal 627 1992 Sokol Roveň M 1 00:20:16,0
9 8 Buben Václav 576 1992 . M 1 00:21:08,9
10 9 Chocholouš Tomáš 581 1991 The need for speed M 1 00:21:09,0
11 2 Zoubková Barbora 639 1993 MC Český ráj Z 1 00:21:30,2
12 3 Kubiasová Kateřina 1549 1978 Tyčka a kulička Z 1 00:22:05,9
13 10 Tikal Jan 579 1987 Pardubice M 1 00:22:23,7
14 1 Kubánek Bronislav 501 2004 ZNACAR MJ 1 00:22:29,7
15 11 Novotný Marek 598 1986 . M 1 00:22:30,4
16 12 Bartošek Martin 649 2000 Horní Jelení M 1 00:23:34,4
17 13 Bečka Pavel 545 1969 Bike Freaks Holice M 1 00:23:37,1
18 1 Hlaváčková Adéla 654 2006 Hvězda Pardubice ZJ 1 00:23:46,0
19 4 Vaňásková Markéta 673 1973 Běháme v Holicích a okolí Z 1 00:24:04,2
20 14 Ambroz Ondrej 664 1990 OK team M 1 00:24:08,9
21 2 Kareš Matouš 526 2008 SOKOL Horní Ředice MJ 1 00:24:35,7
22 2 Kudláčková Anna 590 2004 Ghost junior team ZJ 1 00:24:36,2
23 15 Kindl Radek 625 2002 . M 1 00:25:09,4
24 16 Branda Vítězslav 1563 1955 . M 1 00:25:22,7
25 5 Velinská Lucie 1561 1990 . Z 1 00:25:31,7
26 3 Němec Robert 554 2006 Chvojenec MJ 1 00:25:32,5
27 17 Špaček Jan 686 1993 . M 1 00:25:35,0
28 18 Ludvíček Josef 531 1989 Vračovice-Orlov M 1 00:25:39,7
29 4 Suchý Štěpán 568 2006 . MJ 1 00:25:41,4
30 6 Kudláčková Pavla 582 1980 . Z 1 00:25:44,0
31 7 Vašíčková Lucie 521 1992 . Z 1 00:25:45,0
32 19 Dušek Jan 1533 1986 Dolní Ředice M 1 00:25:46,0
33 20 Kopta Ivan 528 1975 . M 1 00:25:46,7
34 21 Förstl Petr 674 1976 Hobíci Nemošice M 1 00:25:54,5
35 3 Peštálová Anna 650 2005 ASPV Holice ZJ 1 00:25:54,5
36 5 Novák Vojtěch 1551 2007 Bike Freaks Holice MJ 1 00:25:56,2
37 6 Hlava Viktor 525 2008 ASPV Holice MJ 1 00:25:56,7
38 22 Kudláček Boris 583 1967 . M 1 00:25:57,4
39 8 Ouhrabková Dana 646 1974 EGGER Z 1 00:25:59,4
40 9 Rousková Jana 527 1984 . Z 1 00:25:59,7
41 23 Urbánek Michal 1537 1983 Choceň M 1 00:26:18,0
42 10 Janečková Petra 574 1986 . Z 1 00:26:18,1
43 7 Svoboda Matěj 605 2005 DD MJ 1 00:26:25,4
44 8 Kora Jan 603 2006 DD Holice MJ 1 00:26:29,0
45 24 Boušek Jiří 608 1986 SK Rvišté M 1 00:26:33,7
46 25 Antoch Radek 617 1976 . M 1 00:26:52,4
47 26 Švanda Michal 665 1982 Sdružení přátel Třebechovic M 1 00:26:56,8
48 9 Pivka Matěj 647 2004 M&M MJ 1 00:26:59,7
49 11 Vlachynská Kristýna 685 1978 HaKi-run Z 1 00:27:00,9
50 12 Zamecnikova Zuzana 641 1986 Šumík team Z 1 00:27:04,1
51 27 Šejnoha Jan 530 1988 Vračovice-Orlov M 1 00:27:09,1
52 28 Mansfeld Josef 666 1993 . M 1 00:27:17,4
53 29 Trdla Jiří 523 1982 Jablonec nad Nisou M 1 00:27:21,2
54 13 Tikalová Lucie 580 1982 Sezemice Z 1 00:27:28,4
55 30 Chobot Jakub 630 1992 . M 1 00:27:37,7
56 10 Roček Lukáš 668 2007 ASPV Holice MJ 1 00:27:42,2
57 14 Hebká Marcela 588 1980 ?hřetice Z 1 00:27:43,1
58 15 Zapletalová Lucie 524 1986 . Z 1 00:27:53,7
59 16 Andrýsová Kateřina 659 1985 . Z 1 00:27:55,6
60 4 Krátká Zuzka 562 2008 Bike Freaks Holice ZJ 1 00:28:12,7
61 31 Vondráček Martin 634 1993 . M 1 00:28:13,1
62 17 Procházková Vendula 529 1976 Rychnov nad Kněžnou Z 1 00:28:17,2
63 18 Nováková Lenka 656 1970 BES Z 1 00:28:22,1
64 32 Černý Michal 1543 1982 Holice M 1 00:28:23,1
65 33 Zirnsák Jan 508 1976 SK Holice M 1 00:28:25,2
66 19 Mansfeldová Blanka 667 1966 . Z 1 00:28:33,4
67 34 Zavřel Tomáš 1547 1999 TS holice M 1 00:28:38,1
68 35 Bárta Michal 675 1976 JSDH Komárov M 1 00:28:40,9
69 11 Křížek Igor 517 2006 . MJ 1 00:28:49,9
70 12 Koubek Matej 680 2010 Dolni Redice MJ 1 00:28:51,2
71 20 Shejbalová Jana 1539 1991 Run Magazine team Z 1 00:29:00,4
72 21 Vohralíková Radu 519 1985 Běháme v Holicích a okolí Z 1 00:29:01,7
73 22 Špačková Markéta 687 1989 . Z 1 00:29:05,2
74 5 Tesařová Karolína 569 2004 Běhám :-) ZJ 1 00:29:11,9
75 23 Bártová Kamila 511 1984 Lara Horní Ředice Z 1 00:29:14,1
76 36 Michalego Aleš 556 1974 Moravany M 1 00:29:19,9
77 24 Kafková Blanka 636 1962 ZŠ Dolní Ředice Z 1 00:29:19,9
78 37 Flek Jiří 563 1984 .. M 1 00:29:32,2
79 25 Kotulková Eliška 660 1987 . Z 1 00:29:32,9
80 26 Rezková Ilona 640 1986 Fitmami HK se Zuzkou Z 1 00:29:36,4
81 27 Brandejsová Pavlína 532 1982 Rychnov n.K. Z 1 00:29:37,4
82 28 Picková Lenka 1540 1987 Run magazine team Z 1 00:29:46,4
83 38 Jiroušek Jan 535 1988 Vračovice-Orlov M 1 00:29:48,8
84 39 Duchacek Bohumir 691 1978 Euro Car M 1 00:29:53,9
85 29 Rychterová Nikola 536 1991 Fitmami HK se Zuzkou Z 1 00:29:56,5
86 40 Bečička Ondřej 533 1989 Vračovice-Orlov M 1 00:29:58,7
87 30 Kunátová Pavlína 651 1977 TJ Sokol Horní Ředice Z 1 00:30:02,4
88 41 Roček Zdeněk 1552 1958 SDH Litětiry M 1 00:30:17,2
89 31 Dušková Jana 1532 1985 Dolní Ředice Z 1 00:30:26,0
90 32 Černá Martina 602 1993 Holice Z 1 00:30:29,4
91 33 Danielová Eva 538 1995 Bomby Z 1 00:30:36,8
92 42 Langr Michal 539 1993 Bomby M 1 00:30:36,8
93 43 Koubek Pavel 681 1977 Dolni Redice M 1 00:30:39,1
94 34 Koubkova Helena 682 1984 Dolni Redice Z 1 00:30:39,7
95 44 Cagwe John 520 1965 BezvaBěh M 1 00:30:48,1
96 6 Formánková Nicol 643 2006 ASPV Holice ZJ 1 00:31:03,4
97 45 Pšenička Jiří 555 1946 Pardubice M 1 00:31:11,4
98 35 Rudzinská Petra 661 1900 Dolní Ředice Z 1 00:31:17,5
99 46 Paleček Martin 1545 1975 holice M 1 00:31:20,9
100 13 Paleček Jakub 1544 2006 holice MJ 1 00:31:21,4
101 36 Opravilová Ivana 607 1957 DD Holice Z 1 00:31:25,4
102 47 Valenta Michal 597 1994 . M 1 00:31:30,7
103 37 Zišková Veronika 612 1983 . Z 1 00:31:30,8
104 48 Pěkný Lubomír 609 1972 Orlické Podhůří-Rviště M 1 00:31:41,7
105 38 Vohralíková Nikola 632 1995 . Z 1 00:31:46,4
106 39 Fraňková Soňa 1541 1979 Pardubice Z 1 00:31:57,4
107 49 Froš Štěpán 557 1973 Pardubice M 1 00:32:02,2
108 40 Frošová Iva 558 1996 . Z 1 00:32:02,4
109 41 Havrankova Zita 596 1993 . Z 1 00:32:06,9
110 7 Čimborová Aneta 566 2009 Pardubice ZJ 1 00:32:21,7
111 42 Čimborová Jana 567 1982 Pardubice Z 1 00:32:33,7
112 8 Kyprá Nella 618 2008 . ZJ 1 00:32:51,5
113 43 Majorová Kateřina 599 1987 Mattoni Freerun Pardubice Z 1 00:32:53,1
114 14 Kamenický Filip 1536 2012 . MJ 1 00:32:58,1
115 44 Picková Pavla 1571 1971 . Z 1 00:33:11,4
116 45 Burdychová Martina 506 1981 Kamarádky Z 1 00:33:18,0
117 46 Čtvrtečková Renáta 505 1980 Kamarádky Z 1 00:33:18,1
118 47 Hlaváčková Viola 655 2001 Pardubice Z 1 00:33:39,5
119 48 Izaiaszová Tereza 561 1992 Holice Z 1 00:33:52,0
120 49 Vecková Hana 653 1980 Báječné ženy v běhu Z 1 00:33:59,5
121 50 Halířová Kristýna 544 1981 SRTG HK Z 1 00:34:07,6
122 9 Pagáčová Elena 631 2009 . ZJ 1 00:34:09,9
123 50 Jirout Jaroslav 1565 1976 . M 1 00:34:13,0
124 15 Nešetřil Jakub 611 2010 . MJ 1 00:34:18,9
125 16 Ehrenberger Matěj 679 2010 . MJ 1 00:34:18,9
126 51 Štrossová Michaela 610 1984 TJ Soikol Dolní Ředice Z 1 00:34:19,7
127 17 Slavík Filip 587 2006 Úhřetice MJ 1 00:34:23,4
128 51 Cablk Jan 559 1980 Dolní Ředice M 1 00:34:33,5
129 18 Cablk Jan 560 2010 Dolní Ředice MJ 1 00:34:33,5
130 19 Kora Adrian 604 2007 DD Holice MJ 1 00:34:36,9
131 20 Jirovský Tomáš 606 2004 DD Holice MJ 1 00:34:40,6
132 52 Šterner Jan 688 1994 Združení Přátel Třebechovic M 1 00:34:46,7
133 21 Kunát Šimon 652 2009 TJ Sokol Horní Ředice MJ 1 00:34:51,9
134 52 Cihlářová Dita 633 1994 Brno Z 1 00:35:02,8
135 53 Bárta Jindřich 512 1979 Hasiči Horní Ředice M 1 00:35:03,5
136 54 Píša Radek 504 1975 Yolo M 1 00:35:19,6
137 53 Paseková Pavlína 503 1977 Yolo Z 1 00:35:19,9
138 22 Rufr Martin 1569 2007 . MJ 1 00:35:25,5
139 55 Hampl René 601 2002 DD Holice M 1 00:35:26,2
140 56 Soukup Jiří 657 1957 ASPV Holice M 1 00:35:29,7
141 23 Demeter Marek 600 2007 DC Staroholická MJ 1 00:35:30,5
142 54 Soukupová Jana 658 1962 ASPV Holice Z 1 00:35:30,5
143 10 Hrazdilová Karolína 1576 2008 . ZJ 1 00:35:36,4
144 57 Košťál Tomáš 585 1986 . M 1 00:35:39,1
145 58 Krpata Miroslav 584 1979 . M 1 00:35:39,5
146 24 Hebký Lukáš 589 2005 ?hřetice MJ 1 00:35:40,4
147 55 Slavíková Pavla 586 1979 Úhřetice Z 1 00:35:40,4
148 25 Caletka Jonáš 1555 2011 . MJ 1 00:35:53,4
149 59 Caletka Petr 1553 1977 . M 1 00:35:54,7
150 56 Kubánková Helena 502 1979 _ Z 1 00:35:56,4
151 57 Stříteská Petra 516 1979 Gladiatorraceteam Z 1 00:35:57,4
152 58 Pivková Lada 648 1978 M&M Z 1 00:35:57,7
153 60 Rydlo Stanislav 507 1991 Šneci v běhu M 1 00:35:58,4
154 61 Tomiška Radek 564 1979 . M 1 00:35:59,5
155 26 Tomiška Vojta 565 2010 . MJ 1 00:35:59,5
156 11 Hebká Lucie 614 2009 . ZJ 1 00:35:59,7
157 59 Štěpánová Kristýna 522 2000 . Z 1 00:36:12,0
158 60 Skutilová Šárka 637 1974 ZŠ Dolní Ředice Z 1 00:36:47,7
159 27 Říha Michal 571 2008 TJ Sokol Horní Ředice MJ 1 00:37:35,7
160 28 Bárta Vojtěch 513 2009 Sokol Horní Ředice MJ 1 00:37:39,2
161 29 Collia Daniel 677 2011 . MJ 1 00:37:42,2
162 61 Perská Michala 570 1983 TJ Sokol Horní Ředice Z 1 00:37:46,7
163 62 Rufrová Romana 1567 1981 . Z 1 00:37:47,9
164 62 Ehrenberger Jan 678 1974 . M 1 00:38:06,4
165 30 Janura Jakub 1531 2012 Dolní Ředice MJ 1 00:38:08,5
166 12 Brandová Kristýna 510 2008 SDH HorníŘedice ZJ 1 00:38:11,5
167 63 Janurová Petra 1528 1982 Dolní Ředice Z 1 00:38:13,1
168 13 Bílá Denisa 540 2004 SDH Horní Ředice ZJ 1 00:38:18,4
169 63 Bílý Pavel 543 1966 SDH Horní Ředice M 1 00:38:18,4
170 64 Kamenická Soňa 1535 1977 . Z 1 00:38:30,9
171 65 Křížková Petra 518 1979 Dašice Z 1 00:38:38,0
172 66 Vikova Katerina 663 1985 OK team Z 1 00:38:43,9
173 67 Šturmová Tereza 534 1990 . Z 1 00:39:15,0
174 68 Roučková Markéta 695 1976 . Z 1 00:39:19,7
175 64 Rudzinski Radek 662 1900 Dolní Ředice M 1 00:39:37,5
176 31 Kindl Lukáš 626 2007 . MJ 1 00:39:42,2
177 14 Brandýská Adéla 515 2008 SDH Horní Ředice ZJ 1 00:39:43,4
178 69 Kindlová Iveta 624 1976 . Z 1 00:39:47,2
179 70 Kroupová Jana 620 1962 Choceň Z 1 00:39:59,5
180 71 Kroupová Karolína 619 1993 Choceň Z 1 00:39:59,7
181 32 Moravec Jan 693 2011 . MJ 1 00:40:04,4
182 15 Jiroutová Sabina 1564 2011 . ZJ 1 00:40:07,5
183 72 Moravcová Jana 692 1984 . Z 1 00:40:08,1
184 73 Černá Hana 1527 2002 SDH Dolní Ředice Z 1 00:40:17,9
185 33 Nejtek Miroslav 1574 2008 . MJ 1 00:41:14,0
186 34 Tesař Tomáš 683 2011 Dolní Ředice MJ 1 00:41:15,0
187 74 Tesařová Lucie 684 1983 Dolní Ředice Z 1 00:41:15,2
188 35 Horčička Filip 670 2012 Ostřetín MJ 1 00:42:05,4
189 65 Horčička Jiří 671 1981 Ostřetín M 1 00:42:05,7
190 36 Tylšar David 635 2005 SDH Horní Ředice MJ 1 00:42:15,2
191 75 Koudelová Jana 613 1985 . Z 1 00:42:40,5
192 76 Voříšková Jana 676 1990 Ostřetín Z 1 00:42:49,7
193 16 Hýsková Anna 593 2011 SDH Dolní Ředice ZJ 1 00:42:54,5
194 66 Harbich Vladimír 552 1981 Dolní Ředice M 1 00:42:55,0
195 37 Harbich Tomáš 551 2012 Dolní Ředice MJ 1 00:42:55,1
196 77 Brychová Renáta 1572 1971 . Z 1 00:43:06,7
197 78 Harbichová Jana 553 1980 Dolní Ředice Z 1 00:43:16,7
198 79 Hýsková Lucie 594 1985 SDH Dolní Ředice Z 1 00:43:18,5
199 17 Krpatová Sofie 592 2011 . ZJ 1 00:43:23,1
200 80 Slabá Barbora 595 1991 SDH Dolní Ředice Z 1 00:43:23,4
201 81 Horčičková Zuzana 672 1979 Ostřetín Z 1 00:43:28,7
202 38 Horčička Daniel 669 2009 Ostřetín MJ 1 00:43:28,7
203 67 Hála Richard 616 1900 Dolní Ředice M 1 00:43:38,4
204 82 Hálová Dita 615 1900 Dolní Ředice Z 1 00:43:39,6
205 39 Roučka Jakub 694 2007 . MJ 1 00:44:24,7
206 18 Beránková Lenka 622 2008 . ZJ 1 00:44:40,7
207 19 Machatá Tereza 550 2006 SDH Horní Ředice ZJ 1 00:45:14,5
208 20 Uhlířová Tereza 591 2006 . ZJ 1 00:45:18,0
209 40 Morávek Daniel 546 2005 Holice MJ 1 00:45:18,1
210 41 Černý Adam 699 2005 SDH Dolní Ředice MJ 1 00:45:50,7
211 21 Baladová Sára 1559 2008 . ZJ 1 00:45:57,5
212 42 Černý Matěj 700 2011 SDH Dolní Ředice MJ 1 00:46:02,7
213 22 Blašková Zuzana 644 2012 . ZJ 1 00:46:10,0
214 23 Sůrová Klára 1573 2012 . ZJ 1 00:46:10,0
215 24 Morávková Klaudie 548 2009 Holice ZJ 1 00:46:22,0
216 68 Kűhnel Alois 628 1956 . M 1 00:46:28,9
217 43 Konár Martin 578 2009 Běháme v Holicích a okolí MJ 1 00:46:30,2
218 25 Konárová Nikola 577 2011 Běháme v Holicích a okolí ZJ 1 00:46:36,0
219 83 Ceplová Romana 1570 1988 . Z 1 00:46:42,2
220 26 Bílá Lucie 541 2009 SDH Horní Ředice ZJ 1 00:46:46,7
221 84 Bílá Petra 542 1972 SDH Horní Ředice Z 1 00:46:46,9
222 85 Komárková Kamila 1556 1981 . Z 1 00:46:48,0
223 27 Rufrová Hana 1568 2010 . ZJ 1 00:46:49,9
224 86 Hybšová Marie 1566 1957 . Z 1 00:46:59,0
225 87 Šmídová Kateřina 690 1994 Třebechovice pod Orebem Z 1 00:47:16,4
226 88 Šternerová Michaela 689 1986 Združení Přátel Třebechovic Z 1 00:47:18,7
227 44 Brandýský Matěj 509 2012 SDH MJ 1 00:47:42,8
228 89 Brandýská Martina 514 1983 SDH Horní Ředice Z 1 00:47:42,9
229 45 Nejtek Josef 1575 2006 . MJ 1 00:49:42,4
230 90 Černá Martina 696 1999 #CrazyCouple Z 1 00:50:10,7
231 69 Lipenský Pavel 698 1997 #CrazyCouple M 1 00:50:10,7
232 91 Kűhnelová Iva 629 1964 . Z 1 00:54:33,0
233 70 Černý Vladimír 697 1975 BlackWhite M 1 00:54:50,5
234 92 Čapková Věra 1560 1959 . Z 1 00:55:43,9
235 28 Čapková Nikola 537 2013 . ZJ 1 00:57:06,4
236 93 Morávková Pavlína 549 1982 Holice Z 1 00:57:06,4
237 71 Morávek Stanislav 547 1982 Holice M 1 00:57:07,2
238 94 Vosmanská Klára 645 1978 . Z 1 01:05:46,6
239 95 Baladová Pavlína 1557 1981 . Z 1 01:09:51,1
240 96 Jedličková Blanka 623 1964 . Z 1 01:09:52,8

Copyright © 2017: PrimaRun + THO