Okolo Hlubáku

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Gdula Lukáš 50 1991 Hvězda Pardubice z.s. M 2 00:35:04,8
2 2 Zámečník Adrien 35 1998 BULOWAAH M 2 00:36:18,0
3 3 Kozák Ondřej 10 1988 M 2 00:40:00,6
4 4 Čejka Bořivoj 9 1980 Triathlon Team Chrudim M 2 00:40:31,6
5 5 Kahl Vaclav 38 1985 Draci v Hradci M 2 00:40:57,8
6 6 Zoubek Michal 21 1973 Poolservis M 2 00:41:10,7
7 7 Špaček jiří 48 1983 Šogorisa - Ostřetín M 2 00:41:55,3
8 8 Eliáš Petr 43 1960 Hvězda Pardubice M 2 00:42:04,4
9 9 Příhoda Martin 30 1979 KaMikaze team M 2 00:42:08,6
10 10 Šebesta Petr 66 1971 OB Chrast M 2 00:42:19,8
11 11 Tesař Milan 24 1971 M 2 00:42:29,5
12 12 Jeřábek Josef 74 1979 Dolní Ředice M 2 00:42:56,8
13 13 Jirout Bohumil 25 1973 M 2 00:43:40,2
14 14 Dvořák Radek 19 1974 M 2 00:44:00,8
15 15 Hliněnský Roman 18 1993 Stáňa Klodzko M 2 00:44:18,6
16 16 Koudela Adam 46 1985 Holice M 2 00:44:20,9
17 17 Žižka Bohumil 17 1992 Stáňa Klodzko M 2 00:44:24,5
18 18 Novotný Jakub 78 1986 Hradec Králové M 2 00:44:39,3
19 1 Bojanovská Alena 31 1975 Žďár nad Sázavou Z 2 00:45:28,9
20 19 Řezníček Roman 32 1977 Žďár nad Sázavou M 2 00:45:29,6
21 20 Číhař Tomáš 61 1970 Chvojenec M 2 00:45:33,4
22 21 Jindřišek Martin 20 1971 Pardubice M 2 00:46:01,1
23 22 Čtvrtečka Jan 3 1979 #GLADIATORRACETEAM M 2 00:46:26,6
24 23 Žabčík Marek 45 1980 Pardubice M 2 00:46:34,8
25 24 Číž Josef 76 1971 Lázně Bohdaneč M 2 00:46:37,8
26 25 Karal Pavel 28 1970 Luže M 2 00:47:07,8
27 26 Gdula Petr 51 1961 Hvězda Pardubice z.s. M 2 00:47:17,8
28 2 Hlaváčková Hana 59 1977 Pardubice Z 2 00:47:18,3
29 27 Schejbal Jiří 23 1984 Běháme v Holicích a okolí M 2 00:48:24,1
30 28 Salášek Stanislav 12 1986 SRTG HK M 2 00:48:34,1
31 29 Grygera Tomáš 73 1984 M 2 00:48:44,3
32 30 Kučera Jiří 16 1982 Úhřetická Lhota M 2 00:48:57,5
33 3 Syrovátková Jana 33 1989 Draci v Hradci Z 2 00:49:16,1
34 31 Vandlíček Antonín 77 1966 Čermná nad Orlicí M 2 00:49:20,5
35 32 Jakl Petr 2 1972 Střely od Hlubaku M 2 00:49:29,8
36 33 Hanousek Jiří 14 1988 Dobruška M 2 00:49:30,1
37 4 Bartoníčková Daniela 1 1990 Z 2 00:49:34,3
38 34 Jirásko Dušan 11 1973 SK SRCH M 2 00:50:07,4
39 35 Bartoníček Jan 67 1972 Prostě tým M 2 00:50:19,6
40 36 Vecka Michal 58 1981 Báječné ženy v běhu M 2 00:50:20,2
41 5 Koberová Monika 40 1976 M+M+V Z 2 00:50:30,1
42 37 Tichý Vlastimil 22 1962 M 2 00:51:06,1
43 6 Sákrová Markéta 60 1971 Pardubice Z 2 00:51:19,9
44 38 Šponar Zbyněk 36 1971 M 2 00:51:23,6
45 39 Šebek Ladislav 27 1991 Holice M 2 00:52:00,8
46 40 Kunčar Michal 68 1993 Mátohy M 2 00:52:12,6
47 41 Koza Roman 13 1979 Běháme v Holicích a okolí M 2 00:52:26,8
48 7 Jetmarová Ester 49 1970 Sokol Hylváty Z 2 00:53:24,3
49 42 Jor Martin 34 1983 M+M+V - Hradec Králové M 2 00:53:40,6
50 8 Skořepová Tereza 62 1978 Z 2 00:53:40,6
51 9 Nemešová Jana 15 1980 Neméšice Z 2 00:53:41,8
52 43 Janura Filip 72 1984 Dolní Ředice M 2 00:54:17,0
53 44 Kakrda David 65 1972 M 2 00:54:56,0
54 45 Urbanec Filip 29 1983 Mátohy M 2 00:55:05,8
55 10 Píšová Věra 55 1976 Hradec Králové Z 2 00:55:21,5
56 46 Rajprt Ivo 7 1977 SDH Veliny M 2 00:55:57,1
57 47 Ziška Jan 53 1978 M 2 00:56:06,3
58 48 Dycka Jan 81 1980 M 2 00:56:15,3
59 49 Čihák Martin 56 1991 #GLADIATORRACETEAM M 2 00:56:50,3
60 50 Chlanda Oldřich 70 1970 Žižkovka Borohrádek M 2 00:57:13,0
61 51 Kašpar Petr 63 1977 M 2 00:57:16,0
62 11 Vejrová Ilona 69 1976 Z 2 00:57:32,8
63 52 Horák Jan 44 1996 M 2 00:57:39,1
64 12 Filingerová Radka 47 1978 SRTG Rychnov nad Kněžnou Z 2 00:58:12,0
65 13 Pešinová Lenka 37 1977 Z 2 00:58:34,4
66 14 Bartošková Lucie 57 1993 Horní Jelení Z 2 00:58:48,2
67 53 Kopecký David 4 1979 M 2 00:58:56,8
68 54 Konečný Tomáš 41 1989 Vodovky s.r.o. M 2 01:00:13,3
69 15 Navrátilová Jana 42 1990 Vodovky s.r.o. Z 2 01:00:13,8
70 16 Šebková Pavla 26 1994 Z 2 01:00:26,6
71 17 Brettschneiderová Martina 52 1978 Běháme v Holicích a okolí Z 2 01:00:38,8
72 55 Laluha Rudolf 75 1975 M 2 01:00:57,9
73 56 Kšáda Petr 71 1900 M 2 01:05:29,4
74 18 Matějková Jana 6 1988 Svídnický extrém Z 2 01:07:34,1
75 57 Stebel Martin 8 1980 Svídnický extrém M 2 01:07:34,3
76 19 Hrdličková Zuzana 5 1991 Svídnický extrém Z 2 01:07:34,3
77 58 Švadlák Petr 64 1972 Svídnický Extrém Team M 2 01:07:34,6
78 20 Dycková Šárka 80 1982 Z 2 01:08:00,9
79 59 Sadílek Jiří 39 2001 DD Holice M 2 01:12:32,6
80 21 Beránková Eva 54 1971 Hradec Králové Z 2 01:22:38,7
81 60 Hamral Lukáš 79 1994 K RUNNING TEAM / HRADEC KRÁLOVÉ M 1 00:20:22,8

Copyright © 2017: PrimaRun + THO