Okolo Hlubáku

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Kahl Václav 29 1985 Draci v Hradci M 2 00:40:10,0
2 2 Koníček Filip 25 1986 SRTG Rychnov nad Kněžnou M 2 00:40:27,0
3 3 Příhoda Martin 27 1979 Tasmanian tigers M 2 00:40:49,1
4 4 Plíhal Tomáš 1009 1975 Svidnický extrém M 2 00:41:09,7
5 5 Jordanov Marcel 22 1974 CS Cargo M 2 00:42:26,2
6 6 Jeřábek Josef 1014 1979 M 2 00:42:49,9
7 1 Machačová Ivana 45 1989 Z 2 00:42:51,0
8 7 Hliněnský Roman 3 1993 Stáňa Klodzko M 2 00:42:55,2
9 8 Junek Tomáš 38 1988 M 2 00:43:02,3
10 9 Dvořák Radek 10 1974 M 2 00:44:02,6
11 10 Číhař Tomáš 1013 1970 Chvojenec M 2 00:46:23,6
12 11 Číž Josef 42 1971 Lázně Bohdaneč M 2 00:46:24,0
13 2 Hlaváčková Hana 1012 1977 Pardubice Z 2 00:46:53,5
14 12 Vávra Aleš 19 1978 M 2 00:46:57,4
15 13 Schejbal Jiří 2 1984 Běháme v Holicích a okolí M 2 00:47:06,7
16 14 Jindřišek Martin 11 1971 Pardubice M 2 00:47:18,2
17 15 Bartonicek Jan 40 1972 Prostě tým! M 2 00:47:25,0
18 16 Zámečník Ondřej 44 1979 Šumík team M 2 00:48:11,0
19 3 Syrovátková Jana 32 1989 Draci v Hradci Z 2 00:48:15,0
20 4 Zigová Helena 1007 1991 Častolovické Horky Z 2 00:48:52,7
21 17 Beneš Daniel 14 1981 Černí koně M 2 00:49:37,0
22 5 Schejbalová Dana 1016 1992 Z 2 00:49:50,0
23 18 Kučera Jiří 43 1982 Úhřetická Lhota M 2 00:50:00,3
24 6 Koberová Monika 31 1976 Hradec Králové Z 2 00:50:16,2
25 19 Jakl Petr 1 1972 Šneci v běhu M 2 00:51:04,7
26 7 Sakrová Markéta 35 1971 Pardubice Z 2 00:51:14,3
27 8 Rybenská jitka 23 1975 Krb Chrudim Z 2 00:51:40,7
28 9 Jarošová Klára 39 1988 Hi5 Runners Z 2 00:51:47,9
29 20 Novák Ladislav 26 1978 M 2 00:52:50,3
30 10 Skořepová Tereza 15 1978 Z 2 00:53:06,2
31 11 Závodní Jana 36 1982 Z 2 00:53:17,5
32 21 Thun Josef 4 1989 M 2 00:53:47,7
33 22 Mlejnek Tomáš 30 1989 SRTG HK M 2 00:53:49,9
34 12 Tomešová Adéla 34 1986 Hradec Králové Z 2 00:53:50,0
35 23 Jor Martin 33 1983 Hradec Králové M 2 00:53:56,2
36 24 Kašpar Petr 16 1977 M 2 00:54:09,7
37 25 Kakrda David 8 1972 M 2 00:54:34,2
38 13 Fléglová Blanka 41 1989 Z 2 00:55:07,7
39 14 Píšová Věra 12 1975 Z 2 00:55:23,5
40 15 Kalmuk Halyna 37 1988 Z 2 00:55:38,5
41 26 Sušil Ondřej 1015 1973 M 2 00:55:40,9
42 27 Chlanda Oldřich 1008 1970 ŽIŽKOVA BOROHRÁDEK M 2 00:56:07,7
43 16 Filingerová Radka 24 1978 SRTG Rychnov nad Kněžnou Z 2 00:56:20,1
44 17 Hebká Marcela 5 1980 Z 2 00:58:38,2
45 28 Švadlák Petr 28 1972 Svídnick? Extrém Team M 2 00:58:57,2
46 29 Stebel Martin 7 1980 Svídnický extrém M 2 00:58:57,2
47 30 Siegl Josef 1006 1978 Svídnický extrém M 2 00:58:57,4
48 18 Slavíková Pavla 6 1979 Z 2 00:59:53,2
49 31 Čihák Martin 9 1991 #GLADIATORRACETEAM M 2 01:00:12,7
50 32 Matěásko Petr 21 1980 M 2 01:01:39,7
51 19 Pultarová Milada 20 1975 Z 2 01:02:10,8
52 33 Laluha Rudolf 1010 1975 M 2 01:02:17,5
53 20 Vávrová Vladimíra 18 1980 Z 2 01:03:53,4
54 21 Beránková Eva 13 1971 Z 2 01:14:04,8
55 34 Valenta Jan 17 1977 M -2 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO