Charitativní běh pro Klokan

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Zámečník Adrien 25 1998 BULOWAAH M 2 00:29:22,9
2 2 Fikar Martin 11 1983 BAKAKO Nová Paka M 2 00:31:28,9
3 3 Kahl Václav 33 1985 Draci v Hradci M 2 00:32:15,1
4 4 Pavlík David 1 1980 Šneci v běhu M 2 00:33:31,4
5 5 Honegr Tomáš 40 1979 M 2 00:33:47,9
6 6 Štaigl Jindřich 4 1966 Šneci v běhu M 2 00:36:19,1
7 7 Vaněk Petr 21 1966 šneci v běhu M 2 00:36:49,6
8 8 Vojtíšek Zdenek 2 1973 Šneci v běhu M 2 00:36:51,6
9 1 Hladíková Lucie 34 1990 SDH Nahořany Z 2 00:36:52,8
10 9 Zámečník Ondřej 9 1979 Šumík Team M 2 00:37:28,4
11 2 Trvalcová Jitka 19 1977 Design Weld C2 Z 2 00:37:31,1
12 10 Smola Josef 51 1980 Náchod M 2 00:38:09,6
13 11 Čepelka Petr 26 1986 Lázně Bělohrad M 2 00:38:37,1
14 12 Polák Michal 52 1977 Bakako Nová Paka M 2 00:38:49,9
15 13 Hrneček Pavel 23 1971 Crnci M 2 00:39:02,1
16 3 Malinová Staňka 55 1991 Motor Village 69 Z 2 00:39:02,6
17 4 Baškovská Romana 49 1974 Holky z Vršovky Z 2 00:39:04,9
18 14 Zbraněk Aleš 42 1968 Štěpánek HK M 2 00:39:25,1
19 5 Schejbalová Dana 53 1992 Z 2 00:39:27,9
20 6 Košťálová Olga 18 1977 Hořice Z 2 00:39:35,1
21 15 Plzák Jakub 48 1991 BB-Bořenovičtí běžci M 2 00:39:42,9
22 16 Kolář Dalibor 31 1969 MB Sanny M 2 00:39:57,9
23 17 Košťál Jakub 41 1984 Hořice M 2 00:40:27,4
24 18 Brzák Jan 8 1988 M 2 00:40:35,1
25 19 Hanslík Martin 35 1978 Šneci v běhu M 2 00:41:12,4
26 20 Dobrovolný Marian 54 1992 Načešice M 2 00:42:22,1
27 7 Filipcová Iveta 50 1974 Nové Město nad Metují Z 2 00:43:46,4
28 21 Silovský Lukáš 17 1983 M 2 00:44:11,9
29 22 Novotný Pavel 20 1969 Hořice M 2 00:44:34,9
30 23 Struhár Milan 44 1978 Milovice M 2 00:44:44,9
31 24 Bergl Ondřej 45 1991 behameproradost.eu M 2 00:44:46,9
32 25 Schánilec Antonín 36 1974 Lázně Bělohrad M 2 00:44:52,1
33 8 Pišová Věra 6 1976 Hradec Králové Z 2 00:44:55,9
34 1 Hlava Viktor 30 2008 Běháme v Holicích a okolí MJ 2 00:45:17,6
35 26 Hlava Roman 29 1978 Běháme v Holicích a okolí M 2 00:45:18,1
36 9 Veselá Ivana 39 1976 BK Semily Z 2 00:45:29,4
37 10 Silovská Silvie 16 1985 Z 2 00:46:01,1
38 11 Bolechová Veronika 27 1979 Z 2 00:46:43,1
39 12 Vondrová Lenka 28 1986 Šneci v běhu Z 2 00:47:09,1
40 13 Čápová Kateřina 5 1983 Šneci v běhu Z 2 00:48:37,9
41 14 Vítková Šárka 46 1972 Dobrovice Z 2 00:49:14,4
42 27 Šanda David 10 1978 Hořice M 2 00:49:15,9
43 15 Langhammerová Šárka 37 1975 BK Semily Z 2 00:49:44,9
44 28 Pastyřík Radek 38 1974 BK Semily M 2 00:49:45,4
45 16 Marková Lucie 43 1966 Třebihošť Z 2 00:50:17,6
46 29 Vítek Rudolf 47 1974 Dobrovice M 2 00:53:24,1
47 17 Štaiglová Kateřina 3 1968 Šneci v běhu Z 2 00:54:18,9
48 18 Hrnečková Karolína 22 1994 cl_l Z 2 00:55:25,1
49 30 Hrneček Jan 24 1996 cl_l M 2 00:55:25,6
50 19 Beránková Eva 7 1971 Hradec Králové Z 2 00:57:35,4
51 31 Macek Ivan 56 1965 Železnice M 2 00:58:47,4
52 1 Schönigerová Anna 13 2006 ZJ 2 00:58:47,9
53 20 Sedláčková Martina 32 1974 Z 2 01:01:16,4
54 21 Janáková Karolína 14 1998 Lázně Bělohrad Z 2 01:14:23,5
55 22 Janáková Adéla 15 1991 Lázně Bělohrad Z 2 01:14:24,1
56 23 Schönigerová Jolana 12 1973 Z 2 01:20:31,7

Copyright © 2017: PrimaRun + THO