Okolo Hlubáku

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Rohlík Václav 33 1980 AC Pardubice MA 2 00:38:39,3
2 2 Chyba Jiří 3 1979 Praha MA 2 00:38:42,7
3 3 Dufka Vladislav 49 1991 Páslerův statek - Bischofstein MA 2 00:40:00,3
4 4 Malátek Antonín 36 1977 Pardubice MA 2 00:41:20,6
5 5 Žampach Marek 4 1991 Hudt Sport Pardubice MA 2 00:42:25,3
6 6 Neuman Radim 27 1977 Cyklo Profi Gold Fren MTB team MA 2 00:43:00,0
7 7 Vejběra Jan 15 1966 Cyklo Pokr MA 2 00:43:25,8
8 8 Horčička Jiří 67 1981 Ostřetín MA 2 00:45:01,2
9 9 Koudela Adam 52 1985 Šogorisa MA 2 00:45:44,5
10 10 Číhař Tomáš 75 1970 Chvojenec MA 2 00:46:10,0
11 11 Žižka Bohumil 35 1992 Stáňa Klocko MA 2 00:46:37,3
12 1 Klinecká Jana 11 1981 MK Hlinsko ZA 2 00:46:53,2
13 12 Koudelka Drahomir 14 1971 Meixner Consulting / Pysely MA 2 00:47:01,7
14 13 Hokr Marcel 44 1979 TRI Chrudim MA 2 00:47:07,1
15 14 Křičenský Martin 62 1974 MK MA 2 00:47:45,0
16 15 Moka Michal 45 1979 KRB Chrudim MA 2 00:47:51,5
17 16 Číž Josef 69 1971 Lázně Bohdaneč MA 2 00:48:01,6
18 17 Pachovský Miloš 1001 1978 Dolní ředice MA 2 00:48:51,5
19 2 Zigová Helena 48 1991 Častolovické Horky ZA 2 00:50:09,0
20 18 Bartoníček Jan 63 1972 Běháme v Holicích a okolí MA 2 00:50:10,9
21 19 Beneš Daniel 5 1981 Černý koně MA 2 00:50:12,8
22 20 Nádhera Petr 59 1967 HK MA 2 00:50:16,0
23 21 Němec Milan 61 1984 MA 2 00:50:19,8
24 22 Křepela Pavel 70 1978 Téčka T42 MA 2 00:50:22,2
25 3 Hlaváčková Hana 53 1977 ZA 2 00:50:22,9
26 23 Zámečník Ondřej 65 1979 Šumík team MA 2 00:50:28,5
27 24 Vecka Michal 60 1981 Báječné ženy v běhu MA 2 00:50:35,7
28 4 Tykvartová Romana 51 1985 ZA 2 00:50:38,8
29 5 Šimonová Barbora 71 1987 Nové Město na Moravě ZA 2 00:51:00,0
30 25 Slezák Jakub 72 1986 Nové Město na Moravě MA 2 00:51:00,5
31 26 Jakl Petr 25 1972 Šneci v běhu MA 2 00:51:22,9
32 27 Stebel Martin 6 1980 Svídnický extrém team MA 2 00:51:45,4
33 28 Horák Jakub 34 1989 SRTG Rychnov nad Kněžnou MA 2 00:51:51,0
34 29 Novotný Jiří 13 1971 OHO Srch MA 2 00:52:34,2
35 30 Dundáček Ondřej 43 1982 TRI Chrudim MA 2 00:53:00,5
36 31 Schejbal Jiří 8 1984 MA 2 00:53:25,5
37 6 Kičinová Erika 2 1991 KPA Pardubice ZA 2 00:54:39,0
38 7 Sákrová Markéta 20 1971 ZA 2 00:55:01,2
39 32 Chlanda Oldřich 21 1970 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK MA 2 00:55:07,2
40 33 Šponar Zbyněk 47 1971 MA 2 00:55:08,7
41 34 Švadlák Petr 19 1972 MA 2 00:55:11,5
42 8 Skořepová Tereza 30 1978 ZA 2 00:55:12,2
43 35 Novák Ladislav 32 1978 MA 2 00:55:26,7
44 36 Hora Jiří 26 1980 JSDH Dašice MA 2 00:55:41,3
45 1 Kubánek Bronislav 24 2004 Znacar MJ 2 00:55:45,8
46 37 Siegl Josef 7 1978 Svídnický extrém team MA 2 00:55:49,5
47 9 Mazánková Petra 40 1988 Rychnov nad kněžnou ZA 2 00:55:50,0
48 38 Kašpar Petr 31 1977 MA 2 00:56:04,5
49 10 Popilková Martina 17 1980 ZA 2 00:56:13,8
50 11 Vlachynská Kristýna 56 1978 Stěžery ZA 2 00:56:15,8
51 12 Štorková Jana 46 1976 ZA 2 00:56:18,6
52 39 Šišán David 74 1982 MANCHESTER UNITED MA 2 00:56:19,2
53 40 Koza Roman 23 1979 Běháme v Holicích a okolí MA 2 00:56:23,2
54 41 Jirásko Lubomír 16 1971 SK Srch MA 2 00:56:25,5
55 13 Brettschneiderová Martina 18 1978 Holice ZA 2 00:56:25,7
56 42 Blaha Jan 12 1971 VeganSport / Přelouč MA 2 00:56:30,2
57 43 Žatečka Jakub 37 1972 Rychnov nad Kněžnou MA 2 00:56:37,3
58 44 Bajer Milan 66 1955 Cafebajer MA 2 00:57:34,2
59 14 Vejrová Ilona 22 1976 Partyzánky ZA 2 00:57:42,5
60 45 Binko Martin 58 1986 Rosice u Chrasti MA 2 00:57:47,8
61 15 Koubová Magdalena 55 1986 ZA 2 00:57:48,2
62 46 Začal Marek 54 1984 MA 2 00:57:48,5
63 16 Filingerová Radka 50 1978 Rychnov nad Kněžnou ZA 2 00:58:27,8
64 17 Bendlová Petra 29 1979 ZA 2 01:00:25,8
65 47 Bendl Petr 28 1974 MA 2 01:00:26,0
66 18 Košínová Gabriela 42 1977 TRI Chrudim ZA 2 01:00:31,8
67 48 Košín Roman 41 1975 TRI Chrudim MA 2 01:00:31,8
68 49 Roleček Ladislav 64 1900 Litomyšl MA 2 01:02:19,5
69 19 Dvořáková Zuzana 57 1985 Rosice ZA 2 01:02:52,8
70 20 Doležalová Zora 10 1988 Holky z ocele ZA 2 01:03:08,5
71 21 Opravilová Ivona 39 1957 DD Holice ZA 2 01:03:14,4
72 1 Krejsová Kateřina 38 2004 DD Holice ZJ 2 01:03:14,4
73 50 Cabalka Ladislav 73 1957 Jaroměř MA 2 01:04:34,2
74 2 Hlava Viktor 1 2008 ASPV Holice MJ 2 01:04:35,5
75 22 Jenneová Veronika 68 1998 Pepča a Verča ZA 2 01:05:45,6
76 23 Ptáčková Simona 9 1992 Holky z ocele ZA 0 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO