Okolo Hlubáku

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Zámečník Adrien 508 1998 BULOWAAH MA 1 00:18:45,3
2 2 Mocek Tomáš 560 1979 Pardubice MA 1 00:19:10,3
3 3 Lukášek Vincent 507 1998 BULOWAAH MA 1 00:19:30,1
4 1 Machačová Ivana 589 1989 Častolovické Horky ZA 1 00:21:28,6
5 4 Petrnoušek Dominik 519 1999 MA 1 00:22:31,3
6 5 Roček Matěj 556 2002 ASPV Holice MA 1 00:22:39,4
7 6 Doležal Lukáš 615 1982 MA 1 00:22:53,8
8 7 Buben Václav 528 1992 MA 1 00:23:42,3
9 8 Vostrčil Michal 597 1990 MA 1 00:23:57,6
10 9 Johan Oldřich 503 1976 MA 1 00:23:57,8
11 2 Vejběrová Eva 520 1976 Nightrun team ZA 1 00:24:03,3
12 3 Janošíková Lenka 547 1991 Chrudim ZA 1 00:24:24,3
13 10 Kašpar Vojtěch 614 1998 MA 1 00:25:05,5
14 11 Branda Michal 564 1978 MA 1 00:25:06,6
15 12 Valenta Michal 559 1985 MA 1 00:25:32,3
16 4 Jarošová Klára 558 1988 Brtnice ZA 1 00:25:42,3
17 13 Blažek Patrik 542 1999 MA 1 00:25:47,1
18 1 Hlaváčková Adéla 593 2006 Hvězda Pardubice ZJ 1 00:25:51,4
19 14 Ondráček Tomáš 527 1983 MA 1 00:25:58,1
20 5 Velinská Lucie 602 1990 ZA 1 00:26:34,9
21 2 Němcová Natálie 521 2005 ASPV Holice ZJ 1 00:26:46,1
22 3 Peštálová Anna 522 2005 ASPV Holice ZJ 1 00:26:46,1
23 15 Kašpar Josef 607 1995 Pepča a Verča MA 1 00:27:01,3
24 6 Fléglová Blanka 610 1989 T42 ZA 1 00:27:11,8
25 7 Vanaskova Marketa 523 1973 Behame v Holicich a okoli ZA 1 00:27:19,8
26 1 Novák Vojtěch 514 2007 Bike Freaks Holice MJ 1 00:27:38,1
27 16 Vrba Jiří 518 1981 MA 1 00:27:41,3
28 17 Förstl Petr 535 1976 Nemošice MA 1 00:27:44,6
29 8 Najmanová Marcela 592 1975 ZA 1 00:27:48,6
30 2 Kora Marek 572 2004 DD Holice MJ 1 00:28:22,1
31 9 Pešinová Lenka 551 1977 ZA 1 00:28:30,5
32 10 Šponarová Dita 590 1975 ZA 1 00:28:31,4
33 11 Kopecká Věra 548 1983 Dolní Újezd ZA 1 00:28:41,9
34 12 Pőtterová Lucie 544 1981 Jelen ZA 1 00:28:42,4
35 18 Nedvídek Daniel 608 1995 Běháme v Holicich a okolí MA 1 00:28:45,3
36 13 Tikalová Lucie 516 1982 Sezemice ZA 1 00:28:50,1
37 19 Trdla Jiří 509 1982 Jablonec nad Nisou MA 1 00:28:53,1
38 3 Lhoták Václav 568 2004 Bike Freaks Holice MJ 1 00:29:11,9
39 14 Bártová Kamila 609 1984 ZA 1 00:29:16,8
40 4 Roček Lukáš 557 2007 ASPV Holice MJ 1 00:29:20,3
41 15 Majorová Kateřina 501 1987 Mattoni Freerun Pardubice ZA 1 00:29:22,1
42 20 Danihelka Oldřich 605 1976 NC Svítkovice MA 1 00:29:23,1
43 5 Pivka Matěj 611 2004 M&M MJ 1 00:29:27,3
44 21 Bruder Martin 545 1982 JSDH Dašice MA 1 00:29:34,3
45 4 Lhotáková Adéla 566 2007 Bike Freaks Holice ZJ 1 00:29:39,1
46 16 Lhotáková Veronika 567 1972 Koudelka ZA 1 00:29:41,1
47 17 Nespěchalová Renata 543 1985 Jelen ZA 1 00:29:43,3
48 18 Hebká Marcela 601 1980 ZA 1 00:29:46,4
49 22 Kratochvíl Jan 594 1983 Pardubice MA 1 00:29:48,8
50 23 Bárta Michal 529 1976 MA 1 00:29:51,1
51 24 Pavel Aleš 604 1979 Nestvítkovice MA 1 00:29:54,9
52 25 Konečný Tomáš 562 1989 Hlubočky MA 1 00:30:17,6
53 26 Vítek Michal 549 1981 Dolní Újezd MA 1 00:30:18,8
54 27 Danihelka Martin 603 1979 NC-Svítkovice MA 1 00:30:24,4
55 28 Šejnoha Jan 510 1988 Vračovice-Orlov MA 1 00:30:30,3
56 19 Jiroušková Sandra 511 1991 Vračovice-Orlov ZA 1 00:30:30,5
57 29 Bečička Ondřej 512 1989 Vračovice - Orlov MA 1 00:30:31,1
58 30 Jágr Josef 563 1986 MA 1 00:30:33,1
59 31 Cagwe John 515 1965 Hvězda Pardubice MA 1 00:30:41,5
60 20 Slavíková Pavla 600 1979 ZA 1 00:30:55,8
61 5 Formánková Nicol 502 2006 ASPV Holice ZJ 1 00:31:03,8
62 21 Kubánková Helena 536 1979 ZA 1 00:31:24,8
63 22 Blažková Leona 541 1980 ZA 1 00:31:38,5
64 23 Picková Lenka 534 1987 ZA 1 00:31:44,3
65 6 Jirovský Tomáš 575 2004 DD Holice MJ 1 00:31:48,2
66 24 Formánková Tereza 587 2000 ZA 1 00:31:48,8
67 25 Shejbalová Jana 533 1991 ZA 1 00:31:49,1
68 26 Kroupová Karolína 553 1993 Choceň ZA 1 00:31:55,1
69 27 Smejkalová Petra 554 1989 ZA 1 00:31:55,3
70 6 Žatečková Natálie 565 2004 SRTG ZJ 1 00:32:02,6
71 28 Říhová Markéta 552 1973 Šneci v běhu,Dvůr králové nad Labem ZA 1 00:32:03,8
72 32 Jiroušek Jan 513 1988 MA 1 00:32:09,1
73 29 Štukovská Petra 617 1988 ZA 1 00:32:10,9
74 30 Labíková Veronika 531 1994 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK ZA 1 00:32:12,1
75 33 Labík Martin 532 1973 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK MA 1 00:32:12,5
76 31 Kunátová Pavlína 595 1977 Sokoli Horní Ředice ZA 1 00:32:16,0
77 34 Šterner Jan 579 1994 Trebe MA 1 00:32:20,5
78 32 Vecková Hana 599 1980 Báječné ženy v běhu ZA 1 00:32:34,4
79 33 Zahrádková Michaela 517 1986 Pardubice - Dukla ZA 1 00:32:44,3
80 34 Študentová Lada 585 1972 Holice ZA 1 00:33:02,6
81 35 Říhová Lucie 578 1979 Holice ZA 1 00:33:09,1
82 36 Koubková Helena 525 1984 ZA 1 00:33:27,0
83 35 Koubek Pavel 524 1977 MA 1 00:33:27,1
84 36 Košťál Arnošt 586 1983 MA 1 00:33:29,2
85 37 Laluha Rudolf 616 1974 MA 1 00:33:31,9
86 37 Danielová Eva 618 1995 Bomby ZA 1 00:33:34,3
87 38 Langr Michal 596 1993 Bomby MA 1 00:33:34,6
88 38 Folvarská Lucie 546 1989 ZA 1 00:33:36,6
89 39 Fligerová Jana 530 1972 ZA 1 00:33:36,6
90 40 Moravcová Hana 539 1978 Jelen ZA 1 00:33:37,0
91 7 Moravec David 540 2006 Jelen MJ 1 00:33:38,1
92 8 Picek Ondřej 555 2005 ASPV Holice MJ 1 00:33:45,9
93 41 Bažantová Kateřina 606 1984 Dolní Roven ZA 1 00:34:01,8
94 7 Budišová Dominika 580 2006 ZJ 1 00:34:17,8
95 39 Svatoň Martin 588 1999 MA 1 00:34:20,1
96 8 Študentová Dorota 584 2003 Holice ZJ 1 00:34:37,8
97 42 Pivková Lada 612 1978 M&M ZA 1 00:34:39,3
98 43 Janusová Veronika 613 1991 Hasičky Holice ZA 1 00:34:39,3
99 40 Čihák Martin 561 1988 Hradec Králové MA 1 00:34:39,6
100 44 Vávrová Barbora 591 1993 ZA 1 00:34:40,0
101 9 Kora Adrian 574 2007 DD Holice MJ 1 00:35:35,9
102 41 Michalego Aleš 526 1974 Moravany MA 1 00:36:12,1
103 45 Nádherová Hana 598 1968 HK ZA 1 00:37:26,6
104 10 Študent Antonín 583 2008 Holice MJ 1 00:37:41,6
105 46 Žižková Helena 550 1971 Třebechovice pod Orebem ZA 1 00:37:42,5
106 47 Koubková Jitka 569 1971 DD Holice ZA 1 00:38:00,5
107 48 Vejrová Andrea 538 1998 Partyzánky ZA 1 00:39:42,1
108 49 Řeháčková Barbora 537 1997 BF team ZA 1 00:39:42,1
109 50 Malinovská Veronika 505 1995 ZA 1 00:40:19,2
110 51 Válková Hana 504 1987 Dašice ZA 1 00:40:21,0
111 11 Říha Michal 582 2008 Horní Ředice MJ 1 00:42:12,4
112 9 Holubová Nela 506 2005 ZJ 1 00:42:13,0
113 52 Perská Michala 581 1983 Horní Ředice ZA 1 00:42:15,5
114 42 Pěkný Lubomír 571 1972 Orlické Podhůří-Rviště MA 1 00:42:51,9
115 10 Morávková Klaudie 570 2009 ZJ 1 00:42:52,0
116 11 Brossmannová Marta 577 2006 DD Holice ZJ 1 00:53:12,8
117 12 Giňová Adriana 576 2007 DD Holice ZJ 1 00:53:12,8
118 12 Kora Jan 573 2006 DD Holice MJ 1 00:56:50,5

Copyright © 2017: PrimaRun + THO