2HRADY

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Fejfar Ondřej 2 1989 TJ Spartak Vrchlabí MA 1 00:28:22,1
2 2 Havlíček Jan 1 1979 ASK Slavia Praha MA 1 00:28:57,8
3 3 Berka Radim 4 1982 Kozákov MA 1 00:29:08,4
4 4 Berka Martin 3 1985 Kozákov MA 1 00:29:12,3
5 5 Janata Milan 6 1985 SALMING/RUN4FUN MA 1 00:29:18,1
6 6 Schulhof Jan 5 1989 KSM Hrádek MA 1 00:31:06,5
7 1 Vagenknecht František 52 1977 ASTER Jičín MB 1 00:32:05,3
8 7 Doležal Vít 22 1998 SK Slavia Jičín MA 1 00:32:23,9
9 2 Záveský Vojtěch 73 1978 Lázně Bělohrad MB 1 00:32:37,0
10 1 Metelková Táňa 7 1972 TJ Sokol Hradec Králové ZC 1 00:32:41,5
11 8 Ježek Martin 20 1983 SK Stará Paka MA 1 00:33:08,8
12 9 Brunner Ondřej 21 1997 SK Slavia Jičín MA 1 00:33:16,4
13 1 Vacarda Vladimír 46 1959 ELEVEN RUN TEAM MC 1 00:33:20,3
14 2 Brodský Vladimír 32 1968 Jičínští draci MC 1 00:33:29,4
15 3 Jančík Bořek 59 1964 Svartes Hořice MC 1 00:33:42,7
16 3 Záruba Jan 80 1977 SIX MONKEYS MB 1 00:33:50,4
17 4 Buřil František 61 1966 Vidochov MC 1 00:34:07,8
18 1 Krupka Adam 54 2001 Indičtí běžci MJ 1 00:34:20,5
19 10 Holas Martin 63 1985 Undead Team Liščák MA 1 00:34:33,8
20 11 Vejvoda Michal 83 1982 T.J. Sokol Jičín MA 1 00:34:35,8
21 2 Krupka Milan 55 2003 Indičtí běžci MJ 1 00:34:55,3
22 1 Rusínová Zuzana 8 1983 Happy Loop ZB 1 00:35:08,5
23 5 Holický Milan 12 1965 MC 1 00:35:38,2
24 1 Lenčová Jana 89 1992 AC TJ Jičín ZA 1 00:35:47,8
25 3 Čermák Jiří 69 2002 AC Turnov MJ 1 00:35:54,5
26 12 Tomeš Jakub 9 1992 TJ Sokol Bradlecká Lhota MA 1 00:36:12,9
27 6 Veselý Pavel 67 1966 ALCATON HSK Horní Rokytnice MC 1 00:36:35,2
28 4 Čermák Jiří 70 1974 Staněk sport Turnov MB 1 00:36:49,0
29 7 vavák libor 45 1965 MC 1 00:37:26,7
30 5 Šesták Karel 18 1971 KASPER SWIX Team MB 1 00:37:35,8
31 2 Omová Michaela 76 1981 TJ OOB Turnov ZB 1 00:37:38,0
32 3 Čermáková Jitka 68 1975 Staněk sport Turnov ZB 1 00:37:46,5
33 1 Šmída Oldřich 17 1948 TJ Maratonstav Úpice ME 1 00:37:47,9
34 6 Krupka Milan 56 1972 Indičtí běžci MB 1 00:38:05,8
35 2 Solánská Jana 42 1985 TJ Maratonstav Úpice ZA 1 00:38:17,2
36 1 Paulů Blanka 50 1954 Maratonstav Úpice ZD 1 00:38:23,3
37 1 Šrůtek Stanislav 16 1958 Tj Maratonstav Úpice MD 1 00:38:38,0
38 7 Vokatý Tomáš 31 1971 Nová Paka MB 1 00:38:53,6
39 2 Pechek František 44 1953 TJ Maratonstav Úpice MD 1 00:38:55,5
40 8 Pešta Martin 51 1978 Bakako Nová Paka MB 1 00:39:08,3
41 13 Ježek Jindřich 19 1986 SK Stará Paka MA 1 00:39:13,2
42 14 Martinů Pavel 24 1981 Běžci ráje MA 1 00:39:17,6
43 3 Krejčová Lucie 23 1985 L+L team ZA 1 00:39:28,8
44 4 Tůma Lukáš 28 2002 LSK Lomnice n. Pop. MJ 1 00:39:44,2
45 9 Jelínek Jiří 58 1976 Vrchlabí MB 1 00:39:50,2
46 15 Horáček Stanislav 65 1982 Studenec MA 1 00:39:51,1
47 3 Jakubička Tomáš 43 1958 TJ Sokol Železný Brod MD 1 00:40:16,6
48 10 Jüptner Petr 62 1978 SC Alemannia Fuchsberg MB 1 00:40:21,0
49 4 Klampflová Hana 37 1993 Vrchaři Vrchlabí ZA 1 00:40:41,5
50 16 Holaj Jiří 64 1982 Tady je Fejfarovo MA 1 00:41:01,1
51 11 Kaplan Viktor 57 1974 Jablonec nad Nisou MB 1 00:41:03,7
52 5 Fenďová Zuzana 29 1988 TJ Harant Pecka ZA 1 00:41:06,4
53 4 Netolická Martina 78 1982 AC Slovan Liberec ZB 1 00:41:33,7
54 2 Strnádková Jana 72 1971 Dolní Kalná ZC 1 00:41:42,5
55 12 Pospíšil Jaroslav 25 1978 MB 1 00:41:47,4
56 6 Turková Kamila 11 1988 Ústí nad Labem ZA 1 00:42:16,5
57 5 Pončová Eva 53 1974 RunSportTeam ZB 1 00:42:40,4
58 7 Komárková Tereza 77 1998 Nová Paka ZA 1 00:43:07,9
59 3 Jampílková Lucie 15 1973 L+L team ZC 1 00:43:13,3
60 6 Košťálová Olga 39 1977 Hořice ZB 1 00:43:16,1
61 2 Šír Václav 90 1948 Spartak Rokytnice ME 1 00:43:34,2
62 13 Junek Aleš 79 1974 MB 1 00:43:36,3
63 8 Kučera Petr 38 1961 Test Stružinec MC 1 00:43:54,9
64 7 Škorpilová Jana 87 1974 ZB 1 00:45:01,3
65 9 Valenta Michal 49 1962 Prales Tužín MC 1 00:45:18,9
66 4 Brunclík Ivo 86 1958 Slovan Špindlerův Mlýn MD 1 00:45:29,3
67 10 Vrabec Milan 48 1960 Staněk sport Turnov MC 1 00:45:43,1
68 8 Malinová Staňka 36 1991 Run4Fun team ZA 1 00:45:57,8
69 8 Babíková Kateřina 27 1977 ZB 1 00:46:12,3
70 14 Kubasa Jiří 75 1977 TJ Maratonstav Úpice MB 1 00:46:18,1
71 1 Kubasová Leona 74 2004 TJ Maratonstav Úpice ZJ 1 00:46:34,9
72 15 Salač Václav 35 1974 CAV Benátky MB 1 00:47:01,7
73 9 Vondráčková Martina 82 1976 Aster team ZB 1 00:47:19,6
74 9 Horáčková Jana 30 1985 Orel Studenec ZA 1 00:47:20,6
75 2 Malá Sára 47 2003 LSK Lomnice nad Popelkou ZJ 1 00:47:24,2
76 5 Trejbal Karel 66 1951 SKP Mladá Boleslav MD 1 00:48:38,7
77 11 Sehnal Tomáš 84 1967 MC 1 00:49:37,1
78 17 Rejha Jan 26 1980 MA 1 00:51:04,8
79 5 Hercík Jakub 13 2000 TJ Sokol Bradlecká Lhota MJ 1 00:51:11,3
80 10 Panožková Martina 10 1994 ZA 1 00:52:09,0
81 10 Jozífková Zuzana 33 1980 Mikulčice ZB 1 00:52:36,4
82 18 Jozífek Miroslav 34 1981 Mikulčice MA 1 00:52:38,2
83 4 Nováková Sylva 71 1966 Nová Paka Zápřičnice ZC 1 00:52:52,3
84 5 Lenčová Jana 88 1969 Kundratice ZC 1 00:54:07,3
85 6 Dostálová Hana 81 1970 ZC 1 00:54:31,0
86 19 Kůtek Jiří 60 1990 TJ SKP Valdice MA 1 00:56:51,6
87 11 Rejhová Zuzana 41 1980 ZB 1 00:58:02,1
88 7 Přibáňová Olga 14 1968 Děčín ZC 1 01:04:00,8
89 16 Beier Petr 85 1978 Běhej Poděbrady MB -2 00:00:00,0
90 8 Klampflová Eva 40 1964 Vrchaři Vrchlabí ZC -2 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO