Vysocký krosový půlmaraton

Vyberte závod

Nová přihláška



Informace o akci

Datum 27.4.2019 0:00:00
Sport Běh (méně než 5 km)
Místo Vysoká u Holic
Obec Pardubice
Okres Pardubický kraj
GPS 50,0270142747627N, 16,0626554489136E
Pořadatel SDH Vysoká u Holic
Počet závodů 3
Bankovní spojení    
Web http://www.vysockypulmaraton.cz/
Mail vysockypulmaraton@seznam.cz
Pohár
Popis Nejkopcovitější krosový půlmaraton v Polabí. 3 okruhy, 1 okruh 7,2 km, převýšení jednoho okruhu 109 m (dle Garmin) 70 % trasy v lese, zbytek polní cesta a průběh obcí po silnici. Doplňkové závody na 3,5 a 7,5 km.

Startovní listina (Přihlášeno 69/100 Zaplaceno 0). Start závodu 27.04.2019 10:00

Číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl Kategorie Var. symbol Zaplaceno
Štěpánek Roman 1972 AFK Horní Jelení 633014533
Novotna Dagmar 1982 SIG Combibloc 633014542
Vajčnerová Iveta 1974 633014545
Morávek Pavel 1980 633014547
Neugebauer Erich 1981 633014548
Rybnikár Ľuboš 1996 633014559
Pěkný Lubomír 1972 633014564
Voříšek Filip 2003 SDH Vysoká u Holic 633014568
Voříšková Gabriela 1976 SDH Vysoká u Holic 633014569
Richter Lukáš 1982 Psinek 633014571
Chmelařová Patricie 1997 633014576
Rudolf Jan 1997 633014577
Shejbalová Jana 1991 Run magazine team 633014579
Nováková Radomíra 1971 633014583
Kalinová Dita 1972 Hradec Králové 633014586
Sobotková Kristýna 1995 Svídnický extrém Team 633014592
Kaplanová Šárka 1980 SDH Vysoká 633014608
Pecivál Aleš 1977 SDH Třebosice 633014653
Vojtěchová Simona 1974 Horní Jelení 633014677
Blažková Leona 1980 633014690
Havlík Zdeněk 1974 AC čerti a kafíčkáři 633014720
Petráň David 1982 AC čerti a kafíčkáři 633014721
Petráň Jakub 1986 AC čerti a kafíčkáři 633014722
Petráňová Alena 1988 AC čerti a kafíčkáři 633014723
Doruf Milan 1982 DF Marketing 633014724
Roček Zdeněk 1958 SDH Litětiny 633014753
Ondruš Josef 1975 SDH Třebosice 633014765
Ondruš Martin 2001 SDH Třebosice 633014766
Bárta Michal 1976 SDH Komárov 633014793
Horák Jan 1996 633014924
Slavikova Martina 1988 Litomyšl 633014995
Harciníková Petra 1986 633014996
Holman Pavel 1987 633015043
Šimková Zita 1975 Balkánská skupina 633015049
Valentova Irena 1974 633015083
Kovářová Veronika 1977 633015115
Vlková Hana 1978 633015132
Vlk Ladislav 1978 633015133
Izaiaszová Tereza 1992 Běháme v Holících a okolí 633015155
Strachoň Petr 1957 SDH Třebosice 633015163
Strachoň Petr 1957 SDH Třebosice 633015164
Záhornická Irena 1969 633015170
Bečková Kateřina 1997 Zagrebske mačke 633015171
Hulvová Kateřina 1994 Zagrebske mačke 633015172
Maříková Edita 1993 Zagrebske mačke 633015173
Wolfová Martina 1973 633015175
Rieger Jaroslav 1998 633015188
Pešinová Lenka 1977 633015191
Vítková Silvie 1993 633015198
Hálová Lenka 1973 633015209
Kober Michal 1967 633015219
Krhovsky Jan 1982 Vysoké Mýto 633015220
Hegenbartová Veronika 1999 633015234
Bakešová Iveta 1993 633015235
Rieger Aleš 1973 633015238
Vargová Andrea 2001 633015240
Zárybnický Vlastislav 1979 SK CHRAST 633015252
Zárybnický Daniel 2011 Sk Chrast 633015254
Eliášová Šárka 1977 633015258
Červený David 1975 633015263
Majce Matyáš 1996 633015268
Krištová Michaela 1987 633015274
Pěkný Karel 1980 633015277
Šeda Miroslav 1974 633015292
Šedová Adéla 2005 633015293
Šedová Radka 1977 STS Chvojkovice - Brod 633015294
Růžička Tomáš 1985 jednotlivec 633015295
Mošnerová Monika 1988 Uhersko 633015296
Jeřábek Jiří 1974 633015298

Copyright © 2017: PrimaRun + THO