Vysocký krosový půlmaraton

Vyberte závod

Nová přihláška



Informace o akci

Datum 27.4.2019 0:00:00
Sport Běh (méně než 5 km)
Místo Vysoká u Holic
Obec Pardubice
Okres Pardubický kraj
GPS 50,0270142747627N, 16,0626554489136E
Pořadatel SDH Vysoká u Holic
Počet závodů 3
Bankovní spojení    
Web http://www.vysockypulmaraton.cz/
Mail vysockypulmaraton@seznam.cz
Pohár
Popis Nejkopcovitější krosový půlmaraton v Polabí. 3 okruhy, 1 okruh 7,2 km, převýšení jednoho okruhu 109 m (dle Garmin) 70 % trasy v lese, zbytek polní cesta a průběh obcí po silnici. Doplňkové závody na 3,5 a 7,5 km.

Startovní listina (Přihlášeno 82/100 Zaplaceno 0). Start závodu 27.04.2019 10:00

Číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl Kategorie Var. symbol Zaplaceno
Novotný Milan 1978 Tragedos Team 632014531
Kaplan Jiří 1980 SDH Vysoká u Holic 632014532
Kaplan Ondřej 1974 SDH Vysoká u Holic 632014536
Jindřišek Martin 1971 Pardubice 632014539
Kaplan Jakub 1996 632014541
Havelka Jan 1979 Triatlon Chrudim 632014543
Janíková Dagmar 1973 4 BIKE Krokodýl Brno 632014546
Navrátilová Jana 1990 Hanácké Athény 632014549
Prušek Jiří 2000 AC Vysoké Mýto 632014550
Horčička Jiří 1981 SDH Ostřetín 632014551
Karal Pavel 1970 Luže 632014563
Šálek Josef 1970 632014570
Chleboun Jan 1971 WM Kohoutov 632014593
Vedralová Markéta 1996 632014594
Konečný Tomáš 1989 Hlubočky 632014595
Cagwe John 1965 Hvězda Pardubice 632014598
Staller Bohdan 1978 632014602
Brettschneiderová Martina 1978 632014603
Koudelka Martin 1991 632014605
Voříšek Milan 1971 SDH Vysoká u Holic 632014606
Svoboda Martin 1987 Zaloňovská desítka 632014611
Panenka Michal 1986 Zaloňovská desítka -SDH Zaloňov 632014612
Rešová Kateřina 1990 632014619
Rohan Tomáš 1990 632014620
Teplá Lucie 1992 632014622
Krejza Martin 1962 Vysoké Mýto 632014623
Kadrmas Martin 2000 stavebniskola 632014656
Koudela Adam 1985 Šogorisa Holice 632014658
Pradáč Jan 1991 Run magazine team 632014665
Vojtěch Pavel 1972 Horní Jelení 632014676
Schejbalová Dana 1992 kola chaloupka 632014757
Tandler Roman 1980 Kutná Hora 632014791
Jančev Radoslav 1981 632014792
Kyncl Tomáš 1974 632014880
Cammarota Paolo 1996 632014885
Cammarota Paolo 1996 632014886
CAMMAROTA Paolo 1996 - 632014887
Slavík Radek 1966 Vysoké Mýto 632014893
Pekáč Jan 1975 TJ MAMIL 632014923
Botková Kamila 1985 632014950
Pecival Kamil 1980 OF Hanousek 632014963
Avramov Valentýn 1972 ENESA 632014970
Kotlářová Jindřiška 1984 Vege jidelna Zahrada run sport team 632014990
Smrčka Stanislav 1979 Vege jidelna Zahrada run sport team 632014991
Mohout Aleš 1975 Pardubice 632015039
Štembera Petr 1969 Pardubice 632015050
Bechynský Lukáš 1980 632015063
Šponar Zbyněk 1971 Horní Jelení 632015109
Novotná Ivana 1968 Pardubice 632015119
Pešek Martin 1967 Náchod 632015120
Špaček Jiří 1983 Šogorisa - Ostřetín 632015157
Dvořák Roman 1971 632015165
Andělová Monika 1970 Olympia Spartan training KH 632015176
Sákrová Markea 1971 632015177
Toman Radek 1987 AFK Kornice 632015178
kucera jiri 1977 dolni roven 632015195
Trejtnar Michal 1992 632015197
Vlastimil Pirkl 1970 Pardubice 19 632015202
Fassati Gabriela 1967 Jaroměř 632015203
Kubík Daniel 1979 BK Třeskoprsky 632015204
Vachalová Šárka 1986 632015207
Rouzek Daniel 1999 632015208
Parýzek JIří 1965 632015216
Andres Zdeněk 1984 Šlapeme vesele tváříme se radostně 632015218
Lienertová Lenka 1981 SDH Ostřetín 632015222
Polák Václav 1957 Holice 632015226
Číhař Tomáš 1970 Holice 632015236
Kušička Josef 1976 T.J. Sokol Horní Jelení 632015246
Zámečník Adrien 1998 BULOWAAH 632015248
Zámečník Petr 1972 632015249
Pšenička Jiří 1968 FAJN Tým 632015250
Smolka Aleš 1979 Pardubice 632015256
Kratochvíl Miloš 1975 HVĚZDA Pardubice 632015257
Dvořák Radek 1974 632015262
Maier Lukáš 1978 KRB Chrudim 632015267
Kováozá Denisa 1979 Hvězda Pardubice 632015269
Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice 632015271
Lisý Pavel 1966 FRC HK 632015272
Janouchová Jana 1963 3D Fitness Race Team 632015273
Rokosová Ivana 1982 Polička 632015278
Petržílek Zdeněk 1955 KRB Chrudim 632015281
Štorková Barbora 2004 632015289

Copyright © 2017: PrimaRun + THO