Běh kolem Jedlové hory

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Pinc Zdeněk 40 1996 MMB Třebenice M40 1 00:52:48,5
2 2 Zuda Petr 47 1984 Ústí n.L. M40 1 00:53:34,3
3 1 Steklý Radek 56 1977 Ústí nad Labem M55 1 00:57:29,5
4 3 Vojtěchovský Ladislav 59 1980 VitaSport.cz M40 1 00:57:33,4
5 4 Szabo Tomáš 33 1988 Ústí nad Labem M40 1 00:58:25,4
6 2 Chott Jan 64 1976 Ústí nad Labem M55 1 01:00:59,6
7 5 Eliáš Lukáš 34 1980 BK Běkodo Teplice M40 1 01:01:12,6
8 6 Jíra Petr 54 1981 Radejčín M40 1 01:02:37,4
9 3 Vlček Jiří 50 1973 vitasport.cz M55 1 01:02:38,4
10 4 Musil Petr 53 1979 Ústí nad Labem M55 1 01:03:56,3
11 5 Slezák Vladimír 30 1973 Povrly M55 1 01:04:18,3
12 1 Masorsič Jiří 45 1963 Střížák UL M95 1 01:04:50,3
13 6 Kalenský Pavel 42 1976 SUL Ústí nad Labem M55 1 01:05:20,4
14 1 Sobecká Jarmila 46 1977 USK Provod Z95 1 01:05:56,5
15 2 Novák Jaroslav 32 1962 Brná n. Labem M95 1 01:06:14,6
16 2 Bucharová Lenka 41 1969 Ústí nad Labem Z95 1 01:06:24,7
17 7 Vorlík Pavel 36 1966 Stadice M55 1 01:07:55,9
18 1 Berrouche Lenka 49 1980 USK Provod Ústí nad Labem Z40 1 01:08:12,0
19 3 Karešová Světla 61 1977 BK Běkodo Teplice Z95 1 01:08:57,2
20 4 Kantová Olga 62 1979 Spona Teplice Z95 1 01:09:23,1
21 8 Ženíšek Radek 43 1976 Atletika Doksy M55 1 01:12:35,3
22 9 Bařtipán Zbyněk 35 1973 Los Kafos M55 1 01:13:14,1
23 2 Kyjovská Lucie 55 1991 Kuřim Z40 1 01:16:51,2
24 5 Pecková Jiřina 44 1973 Ústí nad Labem Z95 1 01:18:24,0
25 7 Kafka Josef 48 1983 Team RaidLight M40 1 01:18:36,2
26 6 Vágnerová Veronika 57 1973 VitaSport.cz Z95 1 01:19:38,6
27 7 Nováková Jana 39 1979 Brná n.Labem Z95 1 01:20:25,4
28 10 Stránský Martin 66 1968 Chlumec M55 1 01:21:10,3
29 11 Řízek Marek 52 1972 Maraton Děčín M55 1 01:21:14,1
30 8 Knobloch Josef 63 1989 Ústí nad Labem M40 1 01:22:24,7
31 12 Hruška Miloš 31 1970 MHUL M55 1 01:23:50,6
32 8 Mešo Jana 51 1970 USK PROVOD Z95 1 01:24:38,4
33 3 Ptáčková Jana 65 1980 Běžecká škola Ústí n/L Z40 1 01:24:58,8
34 13 Valtr Vladimír 37 1967 Roudnice nad Labem M55 1 01:29:15,7
35 3 Švácha Luboš 60 1959 Sokol Mšeno M95 1 01:34:27,9

Copyright © 2017: PrimaRun + THO