Vysocký krosový půlmaraton

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Viktora Milan 55 1990 Pardubice M 3 01:24:42,4
2 1 Kratochvíl Miloš 26 1975 HVĚZDA Pardubice M1 3 01:24:54,6
3 2 Maier Lukáš 54 1978 KRB Chrudim M1 3 01:28:27,6
4 2 Šmarda Dominik 45 1995 Pasr M 3 01:29:37,9
5 3 Horčička Jiří 35 1981 SDH Ostřetín M 3 01:30:44,1
6 3 Chleboun Jan 2 1971 WM Kohoutov M1 3 01:31:00,6
7 4 Rohan Tomáš 34 1990 M 3 01:32:13,6
8 5 Kaplan Jakub 48 1996 M 3 01:32:18,6
9 4 Dvořák Pavel 6 1975 Ceska Trebova M1 3 01:33:25,4
10 6 Špaček Jiří 38 1983 Šogorisa - Ostřetín M 3 01:34:25,6
11 7 CAMMAROTA Paolo 49 1996 - M 3 01:37:47,9
12 1 Slavík Radek 12 1966 Vysoké Mýto M2 3 01:37:54,4
13 1 Kozáková Denisa 66 1979 Hvězda Pardubice Z1 3 01:38:47,9
14 8 Richter Vladislav 46 1992 M 3 01:39:37,4
15 9 Trejtnar Michal 1 1992 M 3 01:39:49,9
16 5 Dvořák Radek 39 1974 M1 3 01:40:54,9
17 6 Smolka Aleš 17 1979 Pardubice M1 3 01:41:02,6
18 10 Hynek Tomáš 68 2019 Svitavy M 3 01:42:51,6
19 7 Kubík Daniel 65 1979 BK Třeskoprsky M1 3 01:42:54,7
20 8 Vojtěch Pavel 23 1972 Horní Jelení M1 3 01:43:29,9
21 11 Tandler Roman 37 1980 Kutná Hora M 3 01:43:53,4
22 12 Bechynský Lukáš 62 1980 M 3 01:44:55,2
23 13 žabčík Marek 16 1980 Pardubice M 3 01:45:04,9
24 9 Kyncl Tomáš 76 1974 M1 3 01:45:07,6
25 10 Vlastimil Pirkl 43 1970 Pardubice 19 M1 3 01:45:12,7
26 11 Číhař Tomáš 10 1970 Holice M1 3 01:45:28,6
27 2 Šulc Miroslav 20 1968 Srnojedy M2 3 01:45:38,9
28 12 Karal Pavel 14 1970 Luže M1 3 01:46:19,1
29 3 Štembera Petr 52 1969 Pardubice M2 3 01:47:06,6
30 13 kucera jiri 77 1977 dolni roven M1 3 01:47:28,1
31 14 Garabík Tomáš 24 1982 Polička M 3 01:48:33,9
32 4 Lisý Pavel 47 1966 FRC HK M2 3 01:49:56,9
33 14 Smrčka Stanislav 30 1979 Vege jidelna Zahrada run sport team M1 3 01:50:00,4
34 5 Pšenička Jiří 50 1968 FAJN Tým M2 3 01:50:07,7
35 15 Horký Filip 56 1992 Bludov M 3 01:50:14,7
36 16 Andres Zdeněk 31 1984 Šlapeme vesele tváříme se radostně M 3 01:52:40,7
37 15 Kaplan Vladimír 57 1973 M1 3 01:53:21,9
38 16 Novotný Jiří 72 1971 Uno Srch M1 3 01:54:43,4
39 17 Koudelka Martin 8 1991 M 3 01:55:10,4
40 18 Zelenka František 42 1984 Ostřetín M 3 01:55:21,2
41 17 Mohout Aleš 69 1975 Pardubice M1 3 01:55:31,9
42 18 Šponar Zbyněk 18 1971 Horní Jelení M1 3 01:55:43,7
43 1 Rešová Kateřina 33 1990 Z 3 01:55:48,7
44 2 Sákrová Markéta 27 1971 Z1 3 01:55:58,4
45 19 Markl František 78 1982 Ostřetín M 3 01:56:38,9
46 1 Fassati Gabriela 36 1967 Jaroměř Z2 3 01:56:39,4
47 2 Vachalová Šárka 44 1986 Z 3 01:57:07,2
48 19 Pekáč Jan 70 1975 TJ MAMIL M1 3 01:57:46,2
49 20 Dvořák Roman 67 1971 M1 3 01:58:18,4
50 21 Kaplan Ondřej 5 1974 SDH Vysoká u Holic M1 3 01:58:50,9
51 20 Jančev Radoslav 53 1981 M 3 01:59:21,9
52 22 Voříšek Milan 71 1971 SDH Vysoká u Holic M1 3 02:01:08,2
53 23 Staller Bohdan 21 1978 M1 3 02:03:01,4
54 21 Reš Radim 32 1987 M 3 02:05:46,9
55 22 Vosáhlo Petr 58 1993 Ostřetín M 3 02:08:03,9
56 3 Rokosová Ivana 25 1982 Polička Z 3 02:08:38,9
57 6 Dostál Pavel 59 1969 M2 3 02:09:10,4
58 2 Janouchová Jana 41 1963 3D Fitness Race Team Z2 3 02:09:26,2
59 7 Komárek Martin 60 1969 Horní Jelení M2 3 02:12:02,2
60 24 Rajprt Ivo 4 1977 Veliny M1 3 02:13:52,9
61 1 Petržílek Zdeněk 7 1955 KRB Chrudim M3 3 02:14:43,7
62 25 Kušička Josef 11 1976 T.J. Sokol Horní Jelení M1 3 02:14:52,7
63 8 Pešek Martin 29 1967 Náchod M2 3 02:15:08,7
64 2 Polák Václav 40 1957 Holice M3 3 02:20:46,4
65 3 Brettschneiderová Martina 28 1978 Z1 3 02:25:25,2
66 26 Stieber Ondřej 19 1974 Pardubice M1 3 02:25:29,9
67 27 Avramov Valentýn 22 1972 ENESA M1 3 02:25:30,2
68 4 Navrátilová Jana 9 1990 Hanácké Athény Z 3 02:25:50,4
69 23 Hrbek Jan 75 1990 M 3 02:27:11,7
70 4 Kovářová Veronika 13 1977 Hradec Králové Z1 3 02:28:17,7
71 5 Lienertová Lenka 61 1981 SDH Ostřetín Z 3 02:28:29,9
72 3 Novotná Ivana 51 1968 Pardubice Z2 3 02:39:59,7
73 24 Kadrmas Martin 63 2000 stavebniskola M 3 02:47:48,0
74 6 Vedralová Markéta 73 1996 Z 3 02:47:50,3
75 25 Harnach Dominik 64 2000 Stavební škola Vysoké Mýto M 3 02:47:57,9
76 9 Krejza Martin 74 1962 Vysoké Mýto M2 3 02:48:07,3
77 10 Cagwe John 15 1965 Hvězda Pardubice M2 3 02:53:33,8
78 26 Kaplan Jiří 3 1980 SDH Vysoká u Holic M -2 01:33:43,9

Copyright © 2017: PrimaRun + THO