Malá Dubická

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Pinc Zdeněk 115 1996 MMB Třebenice M40 1 00:25:14,4
2 2 Zuda Petr 179 1984 Ústí nad Labem M40 1 00:25:48,4
3 3 Merle Jakub 97 1987 KOME klub Kraslice M40 1 00:26:34,1
4 4 Eliáš Lukáš 26 1980 BK Běkodo Teplice M40 1 00:28:47,9
5 5 Horkulič Martin 184 1981 M40 1 00:29:13,1
6 6 Růžička Štěpán 132 1998 OOB Lokomotiva Teplice M40 1 00:29:34,6
7 1 Rusínová Zuzana 131 1983 Complus Z40 1 00:29:50,6
8 1 Slezák Vladimír 141 1973 Povrly M95 1 00:29:51,4
9 7 Vojtěchovský Ladislav 170 1980 VitaSport.cz M40 1 00:30:27,6
10 8 Jíra Petr 54 1981 Radejčín M40 1 00:30:39,4
11 2 Musilová Dagmar 104 1983 Jílové Z40 1 00:30:39,9
12 2 Dufek Milan 23 1978 Brozánky M95 1 00:31:20,1
13 9 Stuchlý Pavel 149 1990 Brozany nad Ohří M40 1 00:31:36,6
14 10 Kafka Josef 56 1983 Team RaidLight M40 1 00:31:40,9
15 11 Vlach Míra 169 1979 Geny z Keni M40 1 00:31:47,9
16 12 Mordovanec Michal 100 1985 M40 1 00:31:51,9
17 3 Masorsič Jiří 93 1963 M95 1 00:31:58,4
18 3 Bredlová Jaroslava 12 1987 VitaSport Z40 1 00:32:07,1
19 13 Richter Lukáš 130 1986 M40 1 00:32:11,9
20 4 Hoskovský Petr 45 1975 Lentilky M95 1 00:32:31,4
21 14 Mašita Jan 95 1983 M40 1 00:32:44,6
22 5 Řezníček Filip 135 1974 Running Lizard M95 1 00:32:48,1
23 6 Kilian Juraj 58 1965 Lentilky M95 1 00:32:53,6
24 4 Císřová Lada 96 1984 Ústí Z40 1 00:32:56,1
25 7 Vorlík Pavel 171 1966 Řehlovice, Stadice M95 1 00:32:59,1
26 8 Kubát Martin 75 1978 Ústí záchranka M95 1 00:33:01,9
27 1 Bucharová Lenka 14 1969 Ústí nad Labem Z95 1 00:33:14,1
28 5 Luňáčková Michaela 87 1984 Nikdy není pozdě Z40 1 00:33:32,4
29 9 Bařtipán Zbyněk 5 1973 Los Kafos Ústí nad Labem M95 1 00:33:35,4
30 15 Taussig Ota 157 1979 M40 1 00:33:41,6
31 10 Ženíšek Radek 191 1976 Atletika Doksy M95 1 00:33:47,4
32 16 Kvasňa Michal 79 1979 M40 1 00:34:28,9
33 17 Petřík Vít 114 1993 Trmice M40 1 00:34:35,6
34 6 Kokotíková Jaroslava 63 1983 Nové Strašecí Z40 1 00:34:44,2
35 18 Křeček Tomáš 72 1988 Klub Kilo M40 1 00:35:08,8
36 7 Hozáková Alena 46 2004 Z40 1 00:35:14,1
37 11 Valenta Vasek 166 1971 Rozběháme Teplice M95 1 00:35:23,1
38 8 Topinková Michaela 163 1988 Z40 1 00:35:24,1
39 19 Spilka Václav 144 1994 M40 1 00:35:44,4
40 12 Malý Ladislav 37 1973 Pivovar Na Rychtě M95 1 00:35:50,9
41 13 Škarohlíd Mirek 151 1977 Ústí nad Labem M95 1 00:35:51,1
42 14 Morštain František 185 1974 M95 1 00:36:11,4
43 15 Rybacek Jarda 133 1976 trenovanibehu.cz M95 1 00:36:13,9
44 16 Barcal Pavel 3 1966 KONKORDIA Děčín M95 1 00:36:18,6
45 2 Hurdová Jana 49 1977 Běžecká škola Teplice Z95 1 00:36:24,9
46 9 Kršová Michaela 71 1990 Z40 1 00:36:50,1
47 20 Taussig Michal 158 2007 UAPS M40 1 00:37:32,1
48 17 Stehlík Radek 147 1973 Už tam budeeem?! M95 1 00:37:47,1
49 21 griza marian 38 1979 UTB M40 1 00:37:47,9
50 18 Rakušan František 127 1973 M95 1 00:37:54,4
51 19 Bayer Jiří 6 1963 M95 1 00:37:56,9
52 20 Glier Miroslav 36 1949 Mojžíř M95 1 00:38:09,6
53 3 Pecková Jiřina 111 1973 Z95 1 00:38:11,6
54 4 Kořínková Marta 190 1964 Dubí Z95 1 00:38:13,1
55 10 Hrdličková Lenka 192 1979 UL Z40 1 00:38:26,4
56 21 Kytýr Pavel 187 1974 Teplice M95 1 00:38:49,6
57 22 Knobloch Josef 61 1989 SPJ Ústí nad Labem M40 1 00:38:56,4
58 11 Poštová Ivana 120 1984 Už tam budeeem?! Z40 1 00:39:08,1
59 5 Perková Veronika 112 1978 Brutal Kruháč Ústí Z95 1 00:39:08,1
60 12 Slavíková Veronika 140 1988 Teplice Z40 1 00:39:11,9
61 22 Uskokovič Daniel 165 1971 Proboštov M95 1 00:39:15,1
62 23 Švácha Luboš 154 1959 Mšeno M95 1 00:39:18,6
63 13 Rybáčková Stanislava 134 1980 Z40 1 00:39:30,9
64 24 Malecký Robert 90 1970 Národní centrála pro organizovaný zločin M95 1 00:39:37,9
65 23 Páša Petr 110 1981 Už tam budeeem?! M40 1 00:39:50,6
66 6 Kusebauchová Taťána 78 1969 Z95 1 00:40:00,1
67 25 Davídek František 22 1970 Stadice M95 1 00:40:02,9
68 26 Košťál Jiří 65 1966 M95 1 00:40:03,1
69 14 Luňáčková Lucie 86 1987 Z40 1 00:40:25,9
70 15 Cicalo Hailová Petra 17 1987 Z40 1 00:40:33,9
71 27 Stádník Petr 145 1968 M95 1 00:40:40,9
72 7 Kratochvílová Monika 186 1974 Lovosice Z95 1 00:40:42,4
73 16 Klausová Lucie 77 1982 Z40 1 00:40:47,9
74 8 Kittlová Iva 59 1976 Bolly Run Team Teplice Z95 1 00:40:51,6
75 28 Procházka Martin 123 1968 M95 1 00:40:55,6
76 9 Mešo Jana 7 1970 USK PROVOD Ústí nad Labem /Dubice Z95 1 00:41:05,6
77 10 Vaňková Anna 167 1978 Litoměřice Z95 1 00:41:06,4
78 11 Přibylová Erika 126 1966 KONKORDIA Děčín Z95 1 00:41:40,7
79 12 Barcalová Milada 4 1968 KONKORDIA Děčín Z95 1 00:42:09,6
80 13 Šulíková Markéta 153 1977 Z95 1 00:42:11,9
81 17 Poslední Kristýna 119 1990 Z40 1 00:42:12,6
82 29 Stránský Milan 148 1976 M95 1 00:42:17,9
83 30 Kraus Tomáš 69 1969 Národní centrála pro organizovaný zločin M95 1 00:42:31,1
84 31 Grus zdeněk 189 1977 UL M95 1 00:42:35,1
85 24 Hulha Lukáš 48 1994 Loko Teplice OB M40 1 00:42:37,4
86 14 Hanzálková Iva 44 1976 Z95 1 00:42:41,4
87 18 Gruntová Dana 39 1984 Z40 1 00:42:45,4
88 19 Jarolímková Pavla 53 1981 Z40 1 00:42:45,6
89 20 Vrbová Kateřina 173 1985 Pražačky Z40 1 00:42:55,6
90 15 Bustová Šárka 16 1976 Z95 1 00:42:58,4
91 21 Laube Pavlína 80 1980 Rozběháme Teplice Z40 1 00:42:59,4
92 16 Haasová Monika 40 1974 Running Lizard Z95 1 00:43:00,9
93 17 Mlenska Šarka 98 1973 Z95 1 00:43:16,1
94 18 Knotková Michaela 62 1965 Z95 1 00:43:31,9
95 22 Vostřelová Zuzana 172 1998 Z40 1 00:43:33,4
96 19 Talacková Alexandra 156 1968 Z95 1 00:43:52,9
97 23 sečanská ivana 137 1985 Z40 1 00:43:56,4
98 25 Polák Ondřej 118 2005 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem M40 1 00:43:58,4
99 32 Tobiáš Jan 161 1976 M95 1 00:43:59,6
100 33 Talacko Jaroslav 155 1960 M95 1 00:44:08,6
101 20 Rakušanová Tereza 128 1977 Z95 1 00:44:20,1
102 21 Kottova Barbora 67 1973 Z95 1 00:44:31,9
103 24 Cveková Pavla 19 1979 Z40 1 00:44:43,7
104 25 Gaschlerová Kateřina 35 1983 Dubí Z40 1 00:44:47,4
105 26 Pova Dominik 121 2007 Výletník Teplice M40 1 00:44:54,4
106 26 Kalousová Kateřina 57 1999 Rozběháme Teplice Z40 1 00:45:07,7
107 22 Aksamitová Alena 2 1973 Rozběháme Teplice Z95 1 00:45:07,7
108 23 Fílová Jitka 15 1960 Teplice Z95 1 00:45:07,7
109 27 Košťálová Lucie 66 1984 Rozběháme Teplice Z40 1 00:45:07,7
110 24 Procházková Jana 124 1967 Z95 1 00:45:08,7
111 25 Procházková Dagmar 183 1976 Z95 1 00:45:53,9
112 28 Císařová Jana 18 1983 šneci v běhu Z40 1 00:45:56,4
113 29 Kocourková Martina 1 1982 Pražačky Z40 1 00:46:22,4
114 26 Stumpfová Šárka 150 1971 Z95 1 00:46:22,4
115 27 Krejčová Mirka 70 1976 Rozbehame Teplice Z95 1 00:46:24,4
116 34 Lázňovský Saša 81 1973 M95 1 00:46:24,7
117 27 Zajíček Milan 175 1985 Rozběháme Teplice M40 1 00:46:44,9
118 28 Dundáček Tomáš 24 1990 M40 1 00:47:03,9
119 30 Rauerová Michaela 129 1990 BŽB Z40 1 00:47:39,9
120 31 Muchová Jana 103 1986 Řehlovice Z40 1 00:47:39,9
121 28 Ernestová Eva 29 1963 Spona Teplice Z95 1 00:47:54,2
122 35 Ernest Miroslav 27 1962 Spona Teplice M95 1 00:47:54,2
123 32 Ernestová Miroslava 28 1988 Dubí Z40 1 00:47:54,7
124 29 Necidová Martina 105 1975 Výletnice Teplice Z95 1 00:48:02,7
125 30 Zaňková Věra 176 1975 Křešice Z95 1 00:48:02,7
126 33 Povová Pavlína 122 1982 Výletnice Teplice Z40 1 00:48:02,9
127 31 Moravcová Petra 99 1978 Z95 1 00:48:03,4
128 32 Křížová Romana 74 1974 Z95 1 00:48:16,9
129 29 Kříž Petr 73 1979 Rozběháme Teplice M40 1 00:48:17,4
130 33 Lísalová Yvetta 83 1969 Z95 1 00:48:55,7
131 34 Bílá Pavla 9 1977 Habří Z95 1 00:49:26,2
132 35 Schwertschalová Kamila 139 1976 Z95 1 00:49:36,2
133 36 Linhart Jaroslav 82 1973 SRTG Teplice M95 1 00:49:37,7
134 36 Frühaufová Kateřina 34 1976 šneci v běhu Z95 1 00:49:39,9
135 37 Přibyl Luboš 125 1966 KONKORDIA Děčín M95 1 00:49:57,9
136 37 Filipová Vladimíra 30 1973 Z95 1 00:49:58,9
137 38 Plesingerová Mirka 116 1973 Rozběháme Teplice Z95 1 00:49:59,7
138 39 Chrastná Radka 50 1973 SRTG Teplice Z95 1 00:50:42,7
139 34 Chrastná Kristýna 51 2004 SRTG Teplice Z40 1 00:50:42,9
140 35 Kratochvílová Petra 68 1984 Šneci v běhu Z40 1 00:51:11,2
141 40 Machková Lucie 89 1974 Za Ústí krásnější Z95 1 00:51:18,2
142 41 Kulovaná Jana 76 1973 Z95 1 00:51:18,4
143 36 Žirovnická Martina 182 1981 Za Ústí krásnější Z40 1 00:51:18,4
144 42 Zavadilová Markéta 177 1973 Z95 1 00:51:18,9
145 37 kondrlova jitka 64 1986 Z40 1 00:51:34,9
146 43 Klimešová Vladimíra 60 1968 Modlany Z95 1 00:51:35,4
147 38 Stádníková Anna 146 1996 Šneci v běhu Z40 1 00:52:45,7
148 44 Pokorná Petra 117 1974 Rozběháme Tepllice Z95 1 00:53:16,9
149 39 Taussigova Martina 159 1981 Z40 1 00:53:52,7
150 40 Taussigová Kristýna 160 2010 USK Provod Z40 1 00:53:53,9
151 41 Hájková Andrea 43 1984 Brutal Kruháč Ústí Z40 1 00:53:58,7
152 42 Schuma Martina 138 1997 Brutal Kruháč Ústí Z40 1 00:53:59,2
153 45 Losenická Irena 85 1973 šneci v běhu Z95 1 00:54:00,2
154 30 Zeman Petr 178 1980 M40 1 00:54:26,9
155 43 Říhová Petra 136 1981 Sexy Guru Z40 1 00:54:53,9
156 44 Mašitová Iva 94 1981 Z40 1 00:54:55,2
157 46 Mrzenová Markéta 102 1977 Z95 1 00:55:35,7
158 47 Jiráková Svobodová Martina 55 1974 Z95 1 00:56:09,7
159 48 Štembergová Zuzana 152 1974 Rozběháme Teplice Z95 1 00:59:26,7
160 38 Hulha Karel 47 1960 Rozběháme Teplice M95 1 00:59:26,7
161 49 Hajduková Marcela 41 1977 Pro sebe a pro nás Z95 1 00:59:27,2
162 39 Kristof Láďa 188 1966 Teplice M95 0 00:00:00,0
163 31 Žáček Martin 180 1985 #runjinak M40 -2 00:30:09,6
164 40 Oslej Dušan 109 1968 Už tam budeeem?! M95 -3 00:00:00,0
165 50 Hájková Jana 42 1973 Rozbehame Teplice Z95 -3 00:00:00,0
166 32 Liška Radek 84 1983 Běžecká škola Teplice M40 -3 00:00:00,0
167 41 Belšán Tomáš 8 1970 Rozběháme Teplice M95 -3 00:00:00,0
168 45 Němcová Martina 106 1981 SRTG TEPLICE Z40 -3 00:00:00,0
169 33 Němec David 107 1981 SRTG-Teplice M40 -3 00:00:00,0
170 34 Novotný Miroslav Daniel 108 1992 SRTG TEPLICE M40 -3 00:00:00,0
171 46 Boušová Hana 11 1981 Z40 -3 00:00:00,0
172 35 Janda Vit 52 1992 M40 -3 00:00:00,0
173 51 Sobecká Jarmila 143 1977 USK Provod Z95 -3 00:00:00,0
174 52 Fišerová Naděžda 32 1975 AC Ústí nad Labem Z95 -3 00:00:00,0
175 47 Fišerová Natálie 33 2000 AC Ústí nad Labem Z40 -3 00:00:00,0
176 53 Čáslavová Jitka 20 1975 Z95 -3 00:00:00,0
177 36 veselý jirka 168 1998 Ústi nad labem M40 -3 00:00:00,0
178 48 Boháčková Tereza 10 1984 Z40 -3 00:00:00,0
179 49 Dytrtová Adéla 25 1991 Řehlovice Z40 -3 00:00:00,0
180 37 Pešek Petr 113 1982 M40 -3 00:00:00,0
181 54 Tobiášová Michaela 162 1977 Z95 -3 00:00:00,0
182 50 Březinová Adéla 13 2009 Z40 -3 00:00:00,0
183 51 Malíková Martina 91 1990 Konkordia Děčín Z40 -3 00:00:00,0
184 52 Vrzáková Veronika 174 1985 Rozběháme Teplice Z40 -3 00:00:00,0
185 53 Typltová Anna 164 1986 Rozběháme Teplice Z40 -3 00:00:00,0
186 38 Fischer Jindřich 31 1987 M40 -3 00:00:00,0
187 54 Mádlová Markéta 88 2006 Z40 -3 00:00:00,0
188 55 Ďásková Martina 21 1973 Myrnyx Tyrnyx Z95 -3 00:00:00,0
189 55 Slezakova Veronika 142 1987 Z40 -3 00:00:00,0
190 42 Morštain František 101 1973 Teplice M95 -3 00:00:00,0
191 43 Martin Dale 92 1960 Kamýk M95 -3 00:00:00,0

Copyright © 2017: PrimaRun + THO