Běh kolem Jedlové hory

Závod
Kategorie
Pořadí celkem▲ Pořadí kategorie Příjmení Jméno Číslo Ročník Oddíl Kategorie Kola Čas
1 1 Bystřický Tomáš 63 1990 Dynafit M40 1 00:51:10,0
2 2 Zuda Petr 62 1984 Ústí n.L. M40 1 00:52:15,1
3 3 Pinc Zdeněk 53 1996 MMB Třebenice M40 1 00:53:54,6
4 4 Augusta Filip 82 1990 Třebenice M40 1 00:53:56,2
5 1 Steklý Radek 61 1977 Ústí nad Labem M55 1 00:57:52,2
6 2 Rada Jan 60 1969 Sportisimo hvězdy - BŽB M55 1 00:58:06,7
7 3 Svoboda Miroslav 67 1971 KOMASTAV DS M55 1 00:58:22,4
8 1 Růžička Vladimír 56 1962 Ústí nad Labem M95 1 00:58:25,6
9 5 Eliáš Lukáš 64 1980 BK Běkodo Teplice M40 1 00:59:06,4
10 6 Vilk Kryštof 51 1998 USK PROVOD UL M40 1 00:59:57,5
11 7 Jíra Petr 52 1981 Radejčín M40 1 01:01:20,1
12 8 Bradáč Jiří 81 1982 SABZO Praha M40 1 01:01:34,8
13 1 Sobecká Jarmila 83 1977 USK Provod Z95 1 01:01:41,6
14 1 Rusínová Zuzka 77 1983 Happy loop Z40 1 01:02:23,1
15 2 Musilová Dagmar 72 1983 Jílové Z40 1 01:03:06,5
16 4 Lorinc Ján 84 1972 Ústí nad Labem M55 1 01:05:40,7
17 9 Hejkrlík Filip 79 1979 AC Pardubice M40 1 01:07:46,3
18 3 Kantová Olga 66 1979 Spona Teplice Z40 1 01:08:04,7
19 2 Novák Jaroslav 68 1962 Brná n. Labem M95 1 01:08:10,1
20 5 Ženíšek Radek 75 1976 Atletika Doksy M55 1 01:08:31,2
21 6 Vorlík Pavel 70 1966 Řehlovice, Stadice M55 1 01:09:03,2
22 7 Kalenský Pavel 73 1976 SUL Ústí nad Labem M55 1 01:10:22,6
23 3 Plaček Tomáš 71 1963 ASK Děčín M95 1 01:12:51,1
24 10 Kafka Josef 87 1983 Team RaidLight M40 1 01:13:06,3
25 4 Berrouche Lenka 85 1980 Ústí nad Labem Z40 1 01:13:46,4
26 8 Šnaidauf Roman 88 1974 Mountain Riders Velemín M55 1 01:14:00,3
27 9 Bařtipán Zbyněk 76 1973 Los Kafos M55 1 01:14:17,8
28 10 Hruška Miloš 50 1970 VĚTRUŠE UL M55 1 01:15:22,6
29 11 Škarohlíd Mirek 90 1977 M55 1 01:15:39,5
30 5 Havlíková Tereza 65 1991 Bystrouška Ústí nad Labem Z40 1 01:16:22,1
31 2 Pecková Jiřina 86 1973 Ústí nad Labem Z95 1 01:18:03,6
32 6 Ptáčková Jana 55 1980 Běžecká škola Ústí n/L Z40 1 01:18:51,1
33 3 Vágnerová Veronika 78 1973 VitaSport.cz Z95 1 01:19:36,9
34 4 Kluzák Petr 57 1961 KPP Praha M95 1 01:20:48,4
35 11 Moravec David 59 1995 Větruše UL M40 1 01:23:20,3
36 4 Mešo Jana 54 1970 USK PROVOD Z95 1 01:24:08,0
37 7 Nováková Jana 69 1979 Z40 1 01:24:08,4

Copyright © 2017: PrimaRun + THO