2HRADY

Vyberte závod

Přihlášky uzavřeny

Informace o akci

Datum 30.9.2017 0:00:00
Sport Běh (5-15 km)
Místo Bradlecká Lhota
Obec Semily
Okres Liberecký kraj
GPS 50,4885716N, 15,3962316E
Pořadatel Jaroslav Hercík
Počet závodů 4
Bankovní spojení     2600764652/2010
Web http://www.2hrady.cz
Mail 2hrady@centrum.cz
Pohár BEJK (Běžec Jičínské kotliny); Maratonstav Český pohár v běhu do vrchu
Popis Startovné předem 100 Kč - převodemem na účet 2600764652/2010. Variabilní symbol Vám přidělí přihlašovací systém. U platby vždy uvádějte variabilní symbol! Přihlášky mohou být v případě naplnění kapacity závodu 150 účastníků v hlavním závodě uzavřeny dříve.V den závodu je přihláška možná za zvýšené startovné 200 Kč jen v případě volné kapacity závodu!

Startovní listina (Přihlášeno 105/150 Zaplaceno 70). Start závodu 30.09.2017 10:00

Příjmení Jméno Ročník Oddíl Var. symbol Zaplaceno
Jakub Hercík 2000 Bradlecká Lhota 98000990
Ivo Brunclík 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 98011128
Martina Vondráčková 1976 Aster team 98011580 26.9.2017
František Vagenknecht 1977 Aster Jičín 98011581 17.9.2017
Jiří Kůtek 1990 TJ SKP Valdice 98011586 29.9.2017
Jaroslav Červenka 1979 98011699 27.9.2017
Ondřej Brunner 1997 SK Slavia Jičín 98011717 24.8.2017
Vít Doležal 1998 SK Slavia Jičín 98011718 25.9.2017
Gabriela Veigertová 2000 SK Slavia Jičín 98011721 26.9.2017
Jana Škorpilová 1974 SC Jičín 98011742 5.9.2017
Tomáš Sehnal 1967 K. O. Poděbrady 98011750 20.9.2017
Martin Pešta 1978 Bakako Nová Paka 98011830 5.9.2017
Jana Horáčková 1985 Orel Studenec 98011833 26.9.2017
Karel TREJBAL 1951 SKP Mladá Boleslav 98011843 29.9.2017
Miloslava Vraštilová 1956 TJ MARATONSTAV Úpice 98011880 6.9.2017
Martin Šandera 1976 BONBON 98011934 6.9.2017
Martin Záruba 1976 MěÚ Dvůr Králové nad Labem 98011985 20.9.2017
Veronika Podlipná 1981 98011996
Jaroslav Pospíšil 1978 Bike&Run Team Stará Paka 98012012 17.9.2017
Ladislav Horváth 1986 98012038
Jindřich Král 1973 Iscarex Česká Třebová 98012039
Jan Kopal 1978 Stará Paka 98012045 29.9.2017
František Buřil 1966 Vidochov 98012058 26.9.2017
Marek Malík 1978 HARD ROCK RUNNERS 98012061 20.9.2017
Jakub Andrle 1982 98012066
Vojtěch Sehnal 1998 K. O. Poděbrady 98012081 20.9.2017
Denisa Krausová 1995 98012109
Pavel Veselý 1966 HSK Horní Rokytnice 98012127 26.9.2017
Jana Lenčová 1969 Milovice 98012134 25.9.2017
Martin Čapek 1978 Syřenov 98012135 25.9.2017
Jana Lenčová 1992 AC TJ Jičín 98012136 25.9.2017
Libor Vavák 1965 BK Sadská 98012147 27.9.2017
Adam Krupka 2001 Indičtí běžci 98012148 27.9.2017
Milan Krupka 2003 Indičtí běžci 98012149 27.9.2017
Milan Krupka 1972 Indičtí běžci 98012150 27.9.2017
blanka paulů 1954 maratonstav úpice 98012152
michal valenta 1962 prales tužín 98012153
Michal Vejvoda 1982 T.J.Sokol Jičín 98012157 25.9.2017
Jan Rejha 1999 98012158 25.9.2017
Jáchym Kovář 1996 ICEBUG - TJ Dukla Praha 98012159 25.9.2017
Monika Dohnalová 1974 Pecka 98012169 26.9.2017
Eva Klampflová 1964 Vrchaři Vrchlabí 98012171 27.9.2017
Josef Metelka 1944 Spartak Police 98012172 26.9.2017
Táňa Metelková 1972 TJ Sokol Hradec Králové 98012174
Jiří Sobotka 1973 CFD Boys 98012175 26.9.2017
Antonín Macháček 1984 CFD Boys 98012176 27.9.2017
Olga Košťálová 1977 98012179 25.9.2017
Jiří Drbohlav 1976 Lomnice nad Popelkou 98012186 26.9.2017
Jan Záruba 1977 SIX MONKEYS 98012191 25.9.2017
Tomáš Hak 1978 Vítězná 98012193 26.9.2017
Martin Ježek 1983 SK Stará Paka 98012194 27.9.2017
Tomáš Vokatý 1971 Nová Paka 98012195 26.9.2017
Jakub Novák 2001 Bakako Nová Paka 98012200
Sylva Nováková 1966 Nová Paka 98012201 29.9.2017
Jiří Žák 1971 www.zakisova-skolabehu.com 98012202 29.9.2017
Jiří Žák 1969 98012203 27.9.2017
Vojtěch Záveský 1978 Lázně Bělohrad 98012207 27.9.2017
Jan Malý 1973 Eleven Run Team 98012208 29.9.2017
Irena Procházková 1957 TJ Háje 98012210
Jitka Čermáková 1975 Staněk sport Turnov 98012211 27.9.2017
Jiří Čermák 2002 AC Turnov 98012212 27.9.2017
Ivana Kubicová 1981 SDH Svinaře 98012213 27.9.2017
Jakub Tomeš 1992 B-zone 98012215
Jana Matyášová 1965 Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí 98012216 29.9.2017
Milan Holický 1965 Pardubice 98012217 29.9.2017
Michal KARLÍK 1964 LOKO TRUTNOV 98012218 29.9.2017
Jiří Krupka 1981 T.J. Sokol Jičín 98012219 29.9.2017
Karel Jelínek 1951 PSK Olymp Praha 98012223
Vladimír Vacarda 1959 ELEVEN RUN TEAM 98012224
Matěj Plášil 1999 Sokol Senohraby 98012225 29.9.2017
Jan Plášil 2002 Sokol Senohraby 98012226 29.9.2017
Jan Oberländer 1975 Sokol Senohraby 98012227 29.9.2017
Bořek Jančík 1964 Svartes Hořice 98012228 29.9.2017
Jiří Šikola 1995 98012229 29.9.2017
Dagmar Rychnovska 1975 SK Nové Město nad Metujíg 98012231
Ondřej Fejfar 1989 Inov-8 team 98012233
Iveta Vlčková 1983 Inov-8 team 98012234
Michal Šuk 1988 Notthor 98012239 29.9.2017
Jaromír Holas 1952 98012243 29.9.2017
Jarmila Holasová 1954 98012244 29.9.2017
Tereza Velichová 1997 AC Mladá Boleslav 98012250
Michaela Patolánová 1977 Báječné ženy v běhu 98012251 29.9.2017
Aleš Stránský 1960 ISCAREX Česká Třebová 98012252 29.9.2017
Adéla Stránská 1991 Inov-8 team 98012253 29.9.2017
Jitka Turčínová 1966 Báječné ženy v běhu 98012255 29.9.2017
Adéla Turčínová 2000 Báječné ženy v běhu 98012256 29.9.2017
Monika Košťáková 1988 98012257
Zuzana Fenďová 1988 Pecky z Pecky 98012258 29.9.2017
Lucie Jampílková 1973 L+L team 98012259 29.9.2017
Jan Havlíček 1979 ASK Slavia Praha 98012260
Václav Dostál 1942 Černožice 98012261 29.9.2017
Luděk Novotný 1974 Carla.kupkolo.cz 98012264
Hana Šternerová 1963 Hradec Králové 98012265
Miloš Dušek 1974 Sokol Lomnice n.P. 98012270
Tomáš Hron 1977 Šumavský triatlon 98012271
Jana Hronová 1980 Šumavský triatlon 98012272
Martin Holas 1985 Undead team Liščák 98012273
Petr Jüptner 1978 SC Alemannia Fucksberg 98012274
Martina Panožková 1994 98012275
Flegl Vlastimil 1953 Brtev 98012276
Petr Kučera 1961 TEST Stružinec 98012277
Vlastimil Flegl 1986 AO Spartak Vrchlabí 98012278
Daniel Minařík 1978 98012279
Vojtěch Kvičera 1983 98012280
Lubomír Fiala 1969 L+L Team 98012281

Copyright © 2017: PrimaRun + THO