2HRADY

Vyberte závod

Přihlášky uzavřeny

Informace o akci

Datum 28.9.2019 0:00:00
Sport Běh (5-15 km)
Místo Bradlecká Lhota
Obec Semily
Okres Liberecký kraj
GPS 50,4885716N, 15,3962316E
Pořadatel Prima běhy
Počet závodů 2
Bankovní spojení     2600764652/2010
Web http://www.2hrady.cz
Mail info@primabehy.cz
Pohár Maratonstav Český pohár v běhu do vrchu
Popis Startovné 100 Kč zasílejte na účet: 2600764652/2010 s přiděleným variabilním symbolem. Více informací na www.2hrady.cz

Startovní listina (Přihlášeno 50/150 Zaplaceno 25). Start závodu 28.09.2019 10:00

Číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl Kategorie Var. symbol Zaplaceno
Rajdl Lukáš 1976 704015515 23.9.2019
Kůtek Jiří 1990 BONBON Jičín 704015751
Škorpilová Jana 1974 SC JIČÍN 704015821 22.9.2019
Brunclík Ivo 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 704015823
Cogan Rudolf 1971 TJ Nová Paka 704015830
Lavická Lucie 1998 704015836 22.9.2019
Svatý František 1982 Transformers 42 704015844 12.9.2019
Komárková Tereza 1998 Nová Paka 704015845
Sehnal Tomáš 1967 K.O.+Běhej Poděbrady 704015866
Kučera Marcel 1985 AK Lomnice nad Popelkou 704015898
Kučera Petr 1961 TEST STružinec 704015899
Veigertová Gabriela 2000 SK Slavia Jičín 704015902
Zalaba Tomáš 2001 SK SLAVIA JIČÍN 704015903
Beier Petr 1978 Běhej Poděbrady 704015919 22.9.2019
Šrůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 704015959
Čapek Martin 1978 Syřenov 704015981 22.9.2019
Socha Štěpán 2005 704015990
Jelínek Jiří 1976 Vrchlabí 704015993 24.9.2019
Horáček Stanislav 1982 Orel Studenec 704016012 22.9.2019
Ježek Jindřich 1986 SK Stará Paka 704016029 23.9.2019
Coganoví Zdeňka 1986 AC Kumburk 704016036 26.9.2019
Franc Pavel 1991 SK Slavia Jičín 704016037 23.9.2019
Lenčová Jana 1992 AC TJ Jičín 704016038 23.9.2019
Vagenknecht Frantisek 1977 Nova Paka 704016049
Kábrtová Jitka 1971 Sokol Studnice 704016058 23.9.2019
Javůrek Jiří 1948 TJ Maratonstav Úpice 704016060 23.9.2019
Brendl Jan 1975 704016063
Rejhová Zuzana 1980 704016073 24.9.2019
Lenčová Jana 1969 Kundratice 704016081 23.9.2019
Vejvoda Michal 1982 T.J. Sokol Jičín 704016089 26.9.2019
Horáčková Jana 1985 Orel Studenec 704016100 26.9.2019
Kotyk Karel 1967 Velocipédklub Nová Paka 704016102 26.9.2019
Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice 704016106 26.9.2019
Hercík Jakub 2000 Bradlecká Lhota 704016107
Solánská Jana 1985 TJ Maratonstav Úpice 704016108 26.9.2019
Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 704016132 26.9.2019
Hrouda Štěpán 1985 Líný Drzý Holky 704016137 26.9.2019
Vokatý Tomáš 1971 Nová Paka 704016140 26.9.2019
Šimková Kamila 2000 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 704016145
Čermáková Jitka 1975 Staněk sport Turnov 704016152
Král Vítězslav 1976 TJ Sokol Královské Vinohrady 704016158 26.9.2019
Mašek Petr 1979 AO Spartak Vrchlabí 704016175
Uriga Michal 1985 Horska sluzba Spindleruv Mlyn 704016176
Novák Jakub 2001 BAKAKO Nová Paka 704016177
Záveský Vojtěch 1978 Lázně Bělohrad 704016178
Michna Jiří 1981 704016181
Vopelka Lukas 1983 704016182
Vopelka Lukáš 1983 704016183
Košťáková Monika 1988 704016186
Buřil František 1966 Vidochov 704016188

Copyright © 2017: PrimaRun + THO