5. Charitativní běh s Plamínkem

Vyberte závod

Přihlášky uzavřeny

Informace o akci

Datum 25.5.2019 0:00:00
Sport Běh (méně než 5 km)
Místo Brná u Ústí nad Labem
Obec Ústí nad Labem
Okres Ústecký kraj
GPS 50,6224835N, 14,0771137E
Pořadatel Plamínek Naděje
Počet závodů 3
Bankovní spojení    
Web http://www.plamineknadeje.cz
Mail janaprochazkov@seznam.cz
Pohár
Popis Hlavní závod probíhá v malebném údolí po stezce kolem řeky Labe.

Startovní listina (Přihlášeno 119/100 Zaplaceno 0). Start závodu 25.05.2019 00:00

Číslo Příjmení Jméno Ročník Oddíl Kategorie Var. symbol Zaplaceno
558 Polcar Matyáš 2014 M Muži 666015150
546 Oláhová Barbora 2013 Z Ženy 666015233
436 Geigerová Zdeňka 1971 Z Ženy 666015241
407 Stehlíčková Karolína 2016 Z Ženy 666015429
411 Vlachová Barbora 2010 Lenochodi Z Ženy 666015443
401 Vlachová Tereza 2008 Lenochodi Z Ženy 666015444
1 Lípová Magdalena 2008 Lenochodi Z Ženy 666015445
2 Lípová Barbora 2012 Lenochodi Z Ženy 666015446
404 Altnerova Johana 2009 Lenochodi Z Ženy 666015448
402 Jakabčin Martin 2012 Lenochodi M Muži 666015449
403 Jakabčinová Kristína 2009 Lenochodi Z Ženy 666015450
547 Bašta Marek 2011 M Muži 666015464
419 Kosibová Petra 1982 Z Ženy 666015641
415 Linková Eliška 2012 Z Ženy 666015642
416 Linková Johanka 2013 Z Ženy 666015643
417 Išková Denisa 1979 Z Ženy 666015644
418 Išková Denisa 2010 Z Ženy 666015645
439 Pelc Oldřich 2000 M Muži 666015655
438 Wodičková Kristýna 2001 Z Ženy 666015657
409 Nováková Lucie 2008 Brná n.Labem Z Ženy 666015661
406 Pilařová Martina 2013 Ústí nad Labem Z Ženy 666015662
408 Zim Kryštof 2010 Ústí nad Labem M Muži 666015666
437 Vadinský Jindřich 2010 Rozběháme Teplice M Muži 666015674
559 Srpová Dorotka 2010 Provod Z Ženy 666015684
548 Cipra Kryštof 2011 M Muži 666015700
549 Cipra Adam 1975 M Muži 666015701
556 Synáčková Kamila 2012 Velké Chvojno Z Ženy 666015702
440 Neumann Jakub 2014 M Muži 666015706
405 Šišková Rozalie 2015 M Muži 666015708
557 Šťovíčková Pavlína 1979 Z Ženy 666015709
545 Hradecký Samuel 2014 M Muži 666015711
410 Hradecká Natálie 2010 Z Ženy 666015712
544 Hradecká Renata 1977 Z Ženy 666015713
414 Drexlerová Denisa 2010 North fitness Z Ženy 666015715
432 Hroudova Zuzana 1987 #TCLUBTEAM M Muži 666015720
435 Bělunková Michaela 1989 #TCLUBTEAM Z Ženy 666015722
433 Hrouda Čenda 2019 #TCLUBTEAM M Muži 666015723
413 Sirotková Hana 1983 Z Ženy 666015727
412 Plzáková Zita 2010 Z Ženy 666015728
420 Cveková Klára 2009 Z Ženy 666015732
501 Koubová Alena 1984 Z Ženy
519 Endalová Michaela 2006 Z Ženy
518 Endalová Lenka 1972 Z Ženy
515 Schönerová Jana 1986 Z Ženy
514 Hazmuková Jana 1973 Z Ženy
513 Hazmuka Martin 2012 M Muži
511 Kubíček Michal 1976 M Muži
512 Kubíček Michal 2012 M Muži
510 Belová Markéta 1973 Z Ženy
509 Ranš Jakub 2007 M Muži
508 Stehlíková Karolína 2010 SKV volejbal Z Ženy
505 Novák David 2014 Běžím, na gauči neležím M Muži
506 Novák Radim 2012 Běžím, na gauči neležím M Muži
507 Nováková Monika 2009 Běžím, na gauči neležím Z Ženy
504 Žůrková Adrianka 2014 USK Provod UL Z Ženy
503 Horvátová Lucie 1982 T-club Z Ženy
502 Köver Luboš 1975 T-club M Muži
560 Gissy Viktorie 2011 Z Ženy
553 Nováková Amálka 2007 Z Ženy
552 Sobecká Jarmila 1977 USK Provod Z Ženy
551 Varcholová Kateřina 2012 Z Ženy
550 Grusová Tereza 2009 SK volejbal Z Ženy
555 Grus Vladimír 1979 SKV Ústí M Muži
543 Černý Václav 1973 SK volejbal M Muži
542 Votrubová Barbora 2009 Z Ženy
541 Typlt Jaroušek 2015 Rozběháme Teplice M Muži
540 Typltová Áďa 2017 Rozběháme Teplice Z Ženy
539 Typltová Anna 1986 Rozběháme Teplice Z Ženy
538 Smítková Barbora 1993 T-club team Z Ženy
537 Kolář Slávek 1983 Rozběháme Kamenici M Muži
536 Kolářová Sofie 2015 Rozběháme Kamenici Z Ženy
535 Puchernová Karolína 1982 Z Ženy
534 Kubát Martin 2008 UL M Muži
533 Belov Martin 2009 M Muži
532 Gissy Šimon 2015 M Muži
531 Marková Viky 2010 Vikelda Z Ženy
527 Pačesová Anna 2011 Z Ženy
528 Živnůstková Julie 2011 Z Ženy
526 Pačesová Lenka 1978 Z Ženy
529 Prachař Adrian M. 2012 Pracharo M Muži
530 Müllerová Martina 1963 Šneci v běhu Z Ženy
525 Bínová Anna 2019 SK volejbal Ústí n.L. Z Ženy
524 Bínová Valérie 2019 SK volejbal Ústí n.L. Z Ženy
523 Bínová Jitka 1972 SK volejbal Z Ženy
520 Koubová Stella 2014 Z Ženy
521 Krumelová Rebeka 2014 Z Ženy
522 Krumelová Klaudie 2011 Z Ženy
517 Jarda Daniel 1981 M Muži
576 Tonarová Zuzana 2007 Z Ženy
592 Strycharz Andrea 2013 Z Ženy
591 Eisner Kryštof 2014 M Muži
590 Rodriguezová Leona 1991 Z Ženy
589 Kafková Tea 2012 Z Ženy
588 Kotrbová Julie+Renata 2012 Z Ženy
587 Krčil Tomáš 1973 M Muži
586 Krčilová Alžběta 2009 Z Ženy
585 Krčil Tomáš 2013 M Muži
584 Krčilová Gabriela 1974 Z Ženy
583 Královská Karolínka 2010 Z Ženy
582 Havlová Radka 2008 Z Ženy
581 Pešinová Katka 2009 SK volejbal Z Ženy
580 Král Jaroušek 2015 M Muži
516 Jandová Karolína 2012 Z Ženy
579 Drexler Zdeněk 1980 North fitness Most M Muži
578 Valská Kateřina 1993 T-club team Z Ženy
577 Tonar Jan 2009 M Muži
573 Johnová Nikol 2008 SK volejbal UL Z Ženy
572 Johnová Nela 2012 Sk volejbal UL Z Ženy
571 Mordovancová Ema 2008 SK volejbal UL Z Ženy
570 John Marek 1975 SK volejbal UL M Muži
567 Kalenský Tomáš 2006 SUL UL M Muži
566 Kalenská Pavla 2009 SUL UL Z Ženy
565 Folbrecht David 2017 T-club M Muži
564 Hulešová Teodora 2012 Z Ženy
563 Klocová Tamara 2011 USK Provod Z Ženy
561 Zvonková Adéla 2010 USK Provod Z Ženy
562 Šemíková Ludmila 1982 Z Ženy
569 Vlach Robinek 2018 Geny z Keni M Muži
568 Vlachová Emča 2015 Ptáčci Z Ženy

Copyright © 2017: PrimaRun + THO